Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи платформно-незалежної та Linux-орієнтованої інформатики в Україні»

фото-2Навчання та виховання підростаючого покоління є актуальним питанням формування майбутньої нації. Запровадження «платформо-незалежної інформатики» починається з мети навчального курсу інформатики, що трактується як «формування і розвиток предметної ІКТ-компетентності та ключових компетентностей».

30 жовтня 2014 року за підтримки Міністерства освіти і науки України Київським університетом імені Бориса Грінченка  була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи платформно-незалежної та Linux-орієнтованої інформатики в Україні».

На конференції були присутні: Богдан Кудренко,головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України; Віктор Огнев'юк, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка; Костянтин Хрущельов, незалежний консультант з інформаційних технологій, науково-педагогічні працівники, завідувачі лабораторій, керівники центрів комп'ютеризації і технічного обслуговування інформаційних систем, директори шкіл та учителі інформатики. Сумську область на Всеукраїнській науково-практичній конференції представляла Іваненко Н.Е., методист інформатики Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

IMG 4059

Ключовою думкою конференції було поважне ставлення до інформації та інтелектуальної власності. Підкреслено значний економічний ефект від використання вільного програмного забезпечення.

Робота конференції проходила за напрямами:

1. Поточний стан програмного забезпеченням з навчання інформатики: фінансові, правові й моральні аспекти проблеми.

2. Перспективи переходу до платформно-незалежної та Linux-орієнтованої щодо операційної системи інформатики в Україні:

  • фінансово-правова й технічна можливість;

  • навчально-методичне забезпечення переходу;

3. Необхідні кроки розв’язання проблеми надання повноцінної і якісної освіти у сфері інформаційних технологій:

  • на рівні навчального закладу;

  • на регіональному рівні;

  • на загальнодержавному рівні.

Програма конференції (http://conf.kubg.edu.ua/img/program.html)

Рішення конференції (http://conf.kubg.edu.ua/img/rishennia_konferentsii.pdf )

Відео звіт Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективи платформно-незалежної та Linux-орієнтованої інформатики в Україні»

{youtube}x4MK3ucJQOI|700|400|0{/youtube}

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO