Програма підготовки санітарних інструкторів у дії

 resultПродовжується навчання на експрес-курсах санітарних інструкторів, які були запроваджені в Сумському ОІППО відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 19.09.2014 р. № 1/9-476 «Щодо запровадження підготовки вчителів за програмою санітарних інструкторів, військово-медичної підготовки в загальноосвітніх навчальних закладах».

З 20 жовтня по 25 жовтня працювала група слухачів, які були визначені відповідальними у районних (міських) відділах освіти за підготовку вчителів за програмою санітарних інструкторів, військово-медичної підготовки в загальноосвітніх навчальних закладах.

Усього на курсах зареєстровано 25 слухачів. Склад групи доволі різноманітний. Це і завідувачі, методисти РМК, вчителі шкіл, медичні сестри навчальних закладів з усіх районів області.

Слухачі експрес-курсів висловлюють щиру вдячність за змістовні лекції та ефективні практичні заняття які на волонтерських засадах проводили: голова Сумської обласної організації «Товариство Червоний Хрест» Шаповал Ігор Вікторович, головний лікар Сумської обласної клінічної дитячої лікарні Богданова Анна Валентинівна, методист міського навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Бова Юрій Андрійович, завідувач відділення реанімації та інтоксикації Сумської міської клінічної лікарні № 5 Охрименко Олександр Альбертович, лікар - анестезіолог Сумської міської клінічної лікарні № 5 Пчелінцева Світлана Сергіївна, методист з біології Сумського ОІППО Голубенко Тетяна Сергіївна, викладачі кафедри психології Сумського ОІППО Зінченко Олена Сергіївна та Василега Ольга Юріївна.

По закінченню курсів слухачі отримали сертифікати та повернулися на місця з готовністю організувати навчання та передавати отримані знання вчителям шкіл району.

Підводячи підсумки роботи, слухачі відзначили актуальність та важливість напрямку навчання, висловили подяку за створення сприятливих умов для роботи,високо оцінили рівень організаційної та методичної підготовки курсів та виявили готовність щодо подальшої співпраці. Досвід, отриманий в рамках експрес-курсів, учасники будуть поширювати серед педагогічних працівників закладів освіти шляхом проведення районних (міських) навчань: семінарів, тренінгів, майстер-класів.

Курси закінчились, проте навчання і розвиток триває!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO