«Добро починається з тебе»

ДоброСтартує Восьмий Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе».

Нагадуємо,що Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», спільно з Університетом менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України, Асоціацією благодійників України, тижневиком «Освіта України», оголошують проведення у 2014-2015 н.р. VIII Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе».

Мета конкурсу: об’єднання зусиль, вироблення спільного бачення, накопичення досвіду длявідродження в Україні благодійництва, як норми суспільного життя і соціальної відповідальності; виховання у дітей та молоді потреби й навичок благодійної діяльності; популяризація дитячих і молодіжних благодійних ініціатив, підтримка соціально-активної учнівської та студентської молоді.

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійних та позашкільних навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань.

Конкурс проводиться у 2-х номінаціях: «серед дитячих колективів загальноосвітніх, професійних і позашкільних навчальних закладів, дитячих громадських організацій та об’єднань», «серед молодіжних колективів вищих навчальних закладів, молодіжних громадських організацій та об’єднань».

На конкурс приймаються благодійні проекти відповідно з трьох напрямів: соціальні, екологічні, культурологічні.

У кожній номінації в трьох тематичних напрямах (соціальному, екологічному, культурологічному) Національна конкурсна комісія визначає переможців (перше, друге та третє місця).

Оцінювання проектів та визначення переможців здійснюється членами Національної конкурсної комісії на підставі відкритої і прозорої процедури, визначеної умовами Положення про конкурс. Переможці будуть нагороджені відзнаками, цінними призами та грошовими преміями.

Критеріями оцінювання проектів є:

  • актуальність ідеї та можливість її реалізації;

  • соціальна значимість та інноваційність ідеї, покладеної в основу проекту;

  • відповідність проведених заходів зазначеній меті й завданням проекту;

  • ефективність і дієвість інструментарію, використаного під час реалізації проекту;

  • перспективи розвитку проекту;

  • можливість узагальнення та поширення досвіду реалізації проекту.

Конкурс проводиться у чотири етапи:

І етап – реалізація благодійних проектів (з 1 січня 2014 року по 15 січня 2015 року).

ІІ етап – надання організаторам підсумкових матеріалів щодо реалізації благодійних проектів (20 вересня 2014 року – 25 січня 2015 року).

ІІІ етап – оцінювання надісланих на конкурс благодійних проектів Національною конкурсною комісією (лютий-березень 2015 року).

IVетап – відзначення та нагородження переможців конкурсу (березень-квітень 2015 року).

Для участі у конкурсі приймаються благодійні проекти, які були реалізовані (повністю або частково) протягом періоду, який співпадає з першим етапом Конкурсу (з 1 січня 2014 року по 15 січня 2015 року).Також у конкурсі можуть брати участь постійнодіючі та довготривалі благодійні проекти, етапи реалізації яких мають співпадати з визначеними термінами проведення конкурсу. Акції та заходи, час проведення яких виходить за межі вказаного періоду, не будуть розглядатися Національною конкурсною комісією.

Вимоги до оформлення конкурсної роботи:

Для участі у конкурсі необхідно заповнити та надіслати в електронному форматі на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. аплікаційні форми про реалізацію благодійного проекту (зразки аплікаційних форм для заповнення розміщені на сайтах: www.ukraine3000.org.ua; www.dobri.іn.ua).

Підсумкові матеріали (аплікаційні форми 1, 2) надсилаються виключно в електронному форматі (текстовий редактор MS Word) на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.з приміткою «Конкурс благодійних проектів».

Матеріали, подані на конкурс, мають бути виконані у форматі MS Word державною мовою, шрифт Times New Roman, 14 розмір – основний текст, 12 розмір – додатковий текст, через 1 інтервал, на одному боці аркуша А4.

Кінцевий термін подачі матеріалів для участі в конкурсі – 25 січня 2015 року.

Матеріали, подані на флешносіях та дисках, розглядатись не будуть.

Організатори залишають за собою право розміщувати надіслані на конкурс матеріали у друкованих виданнях, сайтах організаторів та партнерів проекту з обов’язковим зазначенням назви закладу чи організації, які надіслали благодійний проект, прізвища та імені керівника проекту.

З детальнішою інформацією про конкурс та інформацією для учасників конкурсу можна ознайомитися на сайтах www.ukraine3000.org.ua; www.dobri.in.ua.

Консультації за телефоном організаторів: (063) 422-39-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Просимо довести інформацію до відома зацікавлених осіб; висвітлити проекти-учасники на сайтах закладів, відділу (управління) освіти та проінформувати до 30.01.2015 Голубенко Т.С., методиста біології Сумського ОІППО про учасників конкурсу проектів.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO