Участь у роботі шкіл юних біологів

головнаЗа ініціативи методиста з біології Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Голубенко Т.С. учні загальноосвітніх навчальних закладів області беруть участь у роботі шкіл юних біологів різних рівнів: Всеукраїнського (12-15 січня 2014 р – м. Харків, 17-23 серпня 2014 р. – м. Київ) та обласного (24-28 вересня 2014 р. – Сумський район, с. Вакалівщина), яку активно підтримали вчителі області.

 

З 24.09.2014 р. по 28.09.2014 р. на базі біологічного навчально-наукового стаціонару «Вакалівщина» Сумського державного університету ім. А.С. Макаренка (Сумський район, с. Вакалівщина) команда учнів у складі семи осіб м. Охтирки, які захоплюються природничими дисциплінами та є постійними учасниками ІІ, ІІІ та ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, пройшла навчання у біологічній школі.

Школа є чудовою нагодою поглибити власні знання з біології, взяти участь у науковому проекті, ознайомитися на практиці з методами польових досліджень, підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання, поспілкуватися з однодумцями.

Заняття для учнів проводив доцент, завідувач кафедри зоології, анатомії та фізіології тварин і людини, кандидат біологічних наук Сумського державного університету ім. А.С. Макаренка Говорун Олександр Володимирович. Завдяки досвідченому викладачу кожен учень мав змогу працювати із сучасними світловими мікроскопами, бінокулярами, електронним мікроскопом та прослухати лекції з ботаніки, зоології, географії та екології.

Кожен день майбутніх біологів був розпланований повністю: ранкова екскурсія, практична робота в лабораторії, аналіз зібраного природного матеріалу, препарування різноманітних тварин, робота з мікроскопами, бінокулярами, створення власної колекції комах, вечірня лекція.

Не давали сумувати і студенти першого курсу природничо-географічного факультету СумДПУ, які в цей час проходили практику на базі біостаціонару. Яскраві враження в учнів залишили вечірні вогники, під час яких всі разом співали пісні, пекли картоплю, ділилися враженнями та розмовляли на теми біологічного спрямування.

Цей досвід роботи для учнів є надзвичайно важливим та корисним, адже саме під час таких занять діти мають змогу набути практичних умінь, ґрунтовної теоретичної підготовки, яку в звичайній загальноосвітній школі отримати просто не можливо.

Те, що діти високо оцінили своє перебування у біошколі, підтверджується їхнім висловлюванням: «Ці 4 дні ми запам’ятаємо на все життя. Адже саме тут, ми були в гармонії з природою в прямому і переносному сенсі…»

6WNSsIuxJtw Rx5Q10mlVRQ

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO