«Інноватика в сучасній освіті»

головна result21–23 жовтня 2014 рокуу Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся VI Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті», організаторамиякоговиступилиМіністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Учасниками форуму стали навчальні заклади різних рівнів і форм власності, наукові установи, навчальні центри, органи управління освітою, видавництва, фонди, міжнародні установи.

Не зважаючи на відсутність власної експозиції Сумський ОІППО долучився до комплексного заходу з метою вивчення досвіду колег у реалізації інноваційних освітніх проектів. У роботі круглого столу «Актуальні питання науково-методичного супроводу професійного розвитку науково-педагогічних та педагогічних працівників навчальних закладів системи післядипломної педагогічної освіти» прийняла участь перший проректор з науково-педагогічної роботи Світлана Панченко.

Разом з представниками Інституту інноваційних технологій і змісту освіти під час роботи круглого столу обговорювались актуальні питання функціонування та розвитку закладів післядипломної педагогічної освіти, вдосконалення їх нормативно-правової бази відповідно до нового Закону України «Про вищу освіту».

У рамках форуму відбувалися також презентації досвіду інноваційної діяльності наших колег: «Патріотичне виховання у сучасному освітньому просторі Дніпропетровщини» (Дніпропетровський ОІППО); «Хмарні» технології в освіті – нові компетенції у сфері ІКТ» (Вінницький ОІПОПП); «Сучасні технології розбудови єдиного освітнього простору регіону» (Запорізький ОІППО); «Стратегічні орієнтири випереджувального розвитку післядипломної освіти» (Рівненський ОІППО).

Загалом, крім виставки національних і закордонних навчальних закладів, форум нарахував близько тридцяти науково-практичних конференцій, круглих столів та презентацій освітян і науковців з різних регіонів України.

20141022113149 1 result 20141022113331 result
20141022115626 result

20141022120350 result

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO