Нарада-інструктаж для відповідальних за проведення олімпіад у містах і районах Сумської області

головна resultЗ метою якісного проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014-2015 навчальному році, 27 жовтня у конференційній залі Сумського ОІППО, під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи І.В.Удовиченко, відбулася нарада-інструктаж для відповідальних за проведення олімпіад у містах і районах Сумської області. На заході були присутні представники 24 районів та міст області, відсутні – відповідальні особи з Путивльського, Середино-Будського районів та державного військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою імені І.Г. Харитоненко.

 

Учасники семінару, окрім усної інформації, отримали методичні рекомендації, критерії оцінювання, завдання щодо підготовки учнів на електронних носіях. Цьогоріч завдання будуть надсилатись саме в день проведення відповідної олімпіади електронною поштою, що викликало велику кількість робочих питань організаційного та технічного характеру.

Завдання для кожного відповідального за проведення олімпіад – докласти максимальних зусиль для якісного проведення ІІ етапу учнівських змагань на місцях.

Нагадуємо, що завдання будуть надсилатись о 07.30 у день проведення конкретної олімпіади на електронні адреси відділів (управлінь) освіти, починаючи з 8 листопада відповідно до графіку проведення.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO