«Організація професійної підготовки учнів на базі міжшкільних навчально-виробничих комбінатів»

головна resultВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО, 23 жовтня 2014 року на базі Роменського міжшкільного навчально-виробничого комбінату проведено семінар-нараду директорів та заступників директорів МНВК Сумської області «Організація професійної підготовки учнів на базі міжшкільних навчально-виробничих комбінатів».

Актуальність теми семінару зумовлена завданнями нової Концепції профільної освіти. Метою заходу було – обмін досвідом, напрацьованим МНВК Сумської області, планування роботи Координаційної ради на 2014- 2015 навчальний рік.

На заході були присутні методисти Сумського ОІППО, директори та заступники директорів міжшкільних навчально-виробничих комбінатів.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися: Тетірко І.В. – заступник Роменського міського голови, Івницька І.О. – начальник відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради.

Цікаву та змістовну екскурсію майстернями закладу провела Ткаченко І.В. – директор Роменського МНВК. У творчій атмосфері пройшли майстер-класи: «Створення відеоролику засобами додатку MicrosoftMovieMaker», «Алгоритм виконання ін'єкцій», які провели Золін С.О. – учитель з професії «Оператор комп’ютерного набору» та Литвиненко А.В. – учитель зі спеціальності «Основи долікарняної допомоги» Роменського МНВК.

У рамках роботи семінару відбулася ділова гра «Прес-конференція» за темою «Організація професійної підготовки учнів на базі МНВК», яку провели учні Роменського міжшкільного навчально-виробничого комбінату та представники засобів масової інформації міста Ромни.

Під час проведення круглого столу, заслухано й обговорено доповідь Яковенка Ю.М. – в.о. директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, в якій було акцентовано увагу на рекомендаціях з розробки робочих планів для підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів за робітничими професіями та Кореневої І.В.  методиста з трудового навчання Сумського ОІППО, в якій проаналізовано роботу міжшкільних навчально-виробничих комбінатів Сумської області за минулий навчальний рік, ознайомлено присутніх з нормативно-правовим та програмним забезпеченням профільної освіти на 2014- 2015 навчальний рік.

Учасники заходу заслухали головні тези засідання Координаційної ради директорів міжшкільних навчально-виробничих комбінатів України при Міністерстві освіти і науки України, яку відвідав Євдокименко О.Є. – голова Координаційної ради Сумської області.

За результатами роботи семінару учасники отримали рекомендації методичного спрямування.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO