Всеукраїнський науково-практичний семінар «Сучасні інформаційні технології в дистанційній освіті»

P1012621 resultНа базі Івано-Франківського національного університету нафти і газу з 22 по 24 вересня 2014 року відбувся ІІІ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Сучасні інформаційні технології в дистанційній освіті» MITDE-2014 участь в якому від Сумського ОІППО взяв завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філософських наук, доцент Жук М.В. На семінарі Михайло Васильович був членом оргкомітету, здійснив модерування та в перший день виступив з доповіддю на пленарному засіданні «Дистанційна освіта – пріоритетний тренд LLL». Наступного дня провів майстер-клас «Міждисциплінарність як фактор сучасної освіти». Всі заходи семінару були проведені в он-лайн режимі. 

В останній день роботи семінару, 24 вересня, відбулася віртуальна науково-практична дискусія, модератором якої виступив М.В.Жук  «Післядипломна педагогічна освіта в сучасному інформаційному суспільстві», в ході якої нашими колегами Жуком М.В. та Медведєвим І.А. (к. держ. упр., доцент, в.о ректора Сумський ОІППО) у співавторстві було зроблено доповідь «Дистанцій освіта – пріоритетний тренд освіти протягом життя LLL». Відеотрансляція події проходила в режимі on-line з 14.30 до 16.00 на сайті громадської організації «Український форум дистанційного та мобільного навчання»  (www.ufdml.org). Дискусія започаткувала серію науково-практичних, проблемно орієнтованих дискусій в on-line режимі що присвячені питанням впровадження сучасних інформаційних технологій в освіті, зокрема, післядипломній, а також  підвищенню її якості в умовах сучасного інформаційного суспільства.

 

За декілька днів (26 вересня) з ініціативи Івано-Франківського та Сумського ОІППО, громадської організації «Український форум дистанційного та мобільного навчання» було проведено науково-методичний семінар «Впровадження інноваційних методів навчання в освіту дорослих» з прямою он-лайн трансляцією. Жук М.В та Медведєв І.А. виступили з доповіддю  «Післядипломна педагогічна освіта в вимірі LLL та закону “Про вищу освіту».

Посилання на відеотранслюції заходів та доповідей:

http://www.ippo.if.ua/index.php/56-2010-06-30-12-43-02/1141-pislyadyplomna-pedahohichna-osvita-v-suchasnomu-informatsiynomu-suspilstvi

http://ufdml.org/events/ppeis

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO