Засідання обласної школи молодого вчителя фізики

головна resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 23жовтня 2014 року на базі Сумської гімназії № 1 відбулося засіданняобласної школи молодого вчителя фізики за темою «Нормативно-правове забезпечення викладання фізики та астрономії. Вимоги до сучасного уроку. Самоаналіз уроку».

Метою заходу було поглиблення теоретичних знань та практичних умінь молодих учителів фізики щодо проектування, проведення та аналізу сучасного уроку фізики.

Відкрила засідання школи методист фізики та астрономії Сумського ОІППО Карпуша В.М. Заступник директора Сумської гімназії № 1 Симоненко Л.І. ознайомила присутніх з досягненнями в науково-методичній та навчальній діяльності педагогів закладу. Методист фізики Сумського ІМЦ Ткаченко В.М. довела до відома нормативні документи, що регламентують діяльність вчителя під час викладання фізики та астрономії.

Під керівництвом методиста фізики Сумського ОІППО Карпуші В.М. молоді вчителі розробили урок з теми «Розв’язування задач на вимірювання фізичних величин» для учнів 7-го класу та в ролі учнів працювали у майстер-класі з даної теми, який провела Герасимець В.М., учитель фізики Сумської гімназії № 1.

У рамках роботи школи Дрозденко С.І., учитель фізики Саївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради, поділився передовим педагогічним досвідом. Молоді вчителі ознайомилися з використання комп’ютерних технологій у викладанні фізики.

За результатами роботи школи учасники отримали рекомендації, матеріали методичного та практичного спрямування на друкованих та електронних носіях.

IMG 6404 result IMG 6412 result

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO