Щоденник зміни у «Ровеснику». День дев’ятий.

 9Тепла п’ятниця, 17 жовтня, у таборі «Ровесник» удалася плідною на знання та емоції. Учасниками лінгвістичної вікторини були учні 8-х класів, із Л.М. Шерстюк вони за короткий період занять встигли: поглибити знання з історії письма, фонетики, орфоепії, лексикології, фразеології, морфології, словотвору, синтаксису й пунктуації. Дев’ятикласники проводили лінгвістичні спостереження, розширювали свої світоглядні обрії.

Геометрією зі Т.В. Свєтловою займались восьмикласники, а саме узагальнювали знання з теми «Паралелограм». 9-й клас повторював властивості нерівностей та знаходив область визначення функцій.

Юні хіміки з 10-х класів, під чітким керівництвом А.В. Метейко, працювали над раніше розпочатою темою – леткими водневими сполуками, розв’язували хімічні задачі та записували рівняння реакцій, що ілюструють хімічні властивості сполук. А 11-ті класи усі отримані знання вибудовували в порівняльну таблицю, описавши характерні хімічні властивості вивчених вуглеводнів.

На заняттях з інформатики, разом з Н.Е.Іваненко, 10 класи працювали з маркованими списками і вчились будувати складні таблиці, а 11-ті займались побудовою алгоритмів.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO