Кредитно-модульна система організації навчального процесу

 resultЗ 2011 року в Сумському ОІППО підвищення кваліфікації вчителів історії і суспільствознавства здійснюється за кредитно-модульною формою навчання. Кредитно-модульна система організації навчального процесу— це модель організації навчального процесу, яка ґрунтується на поєднанні модульних технологій навчання та залікових освітніх одиниць (залікових кредитів). Метою кредитно-модульною форми навчання є забезпечення безперервної післядипломної освіти, максимальна індивідуалізація підвищення професійного рівня педагогічних працівників на основі впровадження сучасних технологій навчання.

 

Досвід роботи за цією системою дає можливість фіксувати певні результати запровадження КМС у підвищення кваліфікації:

- у слухачів з’являється можливість індивідуальної діяльності у виборі спецкурсів та підготовки матеріалів до атестаційної комісії;

- підвищується відповідальність слухачів за якість виконання завдань;

- підвищується якість підготовки до навчальних занять з боку викладачів;

- всі творчі проекти розміщені у вільному доступі на Вікі – сайті, що підвищує імідж сучасних навальних закладів;

- змінюється відношення слухачів до підвищення кваліфікації.

Основним змістом навчального процесу є:

Настановна сесія: організаційно-настановне заняття, планування індивідуальної освітньої траєкторії слухача, вхідне діагностування, оглядові навчальні заняття.

Дистанційний компонент: самостійна робота слухачів, написання випускної творчої роботи (проекту), індивідуальні і групові консультації, індивідуальні навчальні заняття

Екзаменаційна сесія: оглядові заняття, педагогічна практика, поточний контроль, конференція слухачів з обміну досвідом роботи, вихідне діагностування, захист випускних творчих робіт (проектів).

На минулому тижні відбулася екзаменаційна сесія у групі вчителів історії і суспільних дисциплін, під час якої було організовано оглядове заняття-тематичну дискусію на базі Сумської ЗОШ № 27, під час якого слухачі змогли ознайомитися із заходами, присвяченими тижню правознавства, відвідати урок права у 9 класі (викл. Борисенко Ю.В.) та переконатися у позитивних змінах в організації навчально-виховного процесу із використанням сучасних засобів ІКТ.

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO