Круглий стіл «Нормативно-правове забезпечення діяльності керівників ЗНЗ»

головна resultНауково-педагогічні працівники Сумського ОІППО дбають не лише про надання теоретичного комплексу знань, а й про практичне їх впровадження у робочий процес. Щоб зробити процес управління закладом аналітичним, продуманим та прогностичним не достатньо лише теоретичного підґрунтя. Кафедрою державного управління розроблений комплекс заходів, що допоможе керівнику саме на практичному рівні.

Проректором Сумського ОІППО Михайлик І.М. та старшим викладачем кафедри Перлик В.В. 14 жовтня для директорів шкіл області проведено круглий стіл «Нормативно-правове забезпечення діяльності керівників ЗНЗ». Були розглянуті питання трудового законодавства; надання відпусток у канікулярний період та під час навчального року; питання оренди землі, що перебуває у користуванні закладу освіти; оплата праці в сучасних умовах та економіка бюджетних коштів.

Присутні одностайно погодились – такі заходи є вкрай корисними для керівника любого закладу, бо надають реальну допомогу в прийнятті виважених та швидких управлінських рішень.

P1014099 result

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO