Навчання вчителів області за програмою санітарних інструкторів, військово-медичної підготовки в ЗНЗ

SAM 1161 resultОсвіта України динамічна, у своєму розвитку відповідає реаліям сьогодення досить швидко. Так, післядипломна освіта педагогів, що має на меті безперервний розвиток особистості вчителя, мобільно реагує на освітні запити.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 19.09.2014 р. № 1/9-476 «Щодо запровадження підготовки вчителів за програмою санітарних інструкторів, військово-медичної підготовки в загальноосвітніх навчальних закладах» у Сумському ОІППО розроблено навчально-тематичний план експрес-курсів та здійснено перший набір на них з числа педагогів області.

З 13 жовтня 2014 року розпочала працювати група слухачів, сформована з учителів математики, фізики та астрономії, що навчаються в Інституті на фахових курсах. Висококваліфіковані педагоги області із розумінням віднеслися до цього важливого та своєчасного нововведення МОН України, розуміючи необхідність у підвищенні рівня особистої компетентності з питання надання першої домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях.

Забезпечити високий рівень викладання на курсах за програмою санітарних інструкторів, військово-медичної підготовки в ЗНЗ вдалося завдяки волонтерським зусиллям викладачів Сумського ОІППО, медичних працівників обласних та міських лікарень, членів обласного товариства «Червоний Хрест», служби МНС в Сумській області.

Лекційні та практичні заняття слухачі курсів сприйняли з великою зацікавленістю, адже зміст, практичне зорієнтування є максимально наближеними до реальній життя кожного.

Так, на практичних заняттях, слухачі під керівництвом головного лікаря Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Богданової А.В. відпрацьовували навички надання першої допомоги постраждалому при кровотечах, вогнестрільних пораненнях, переломах, опіках, відмороженнях та опановували способи самопомочі.

Враженнями від набутих знань слухачі експрес-курсів радо поділилися з колегами та викладачами фахових курсів.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO