Щоденник зміни у «Ровеснику». День сьомий.

DSC02586 resultЗміна у «Ровеснику» триває, продовжуються заняття учнів з методистами та викладачами Сумського ОІППО. У день сьомий – 15 жовтня учні 10-11 класів були задіяні в реалізації освітньо-культурологічної програми «Скарби нашого роду», із П’ятаченком Ю.В. дискутували з питань перебування Т.Г.Шевченка на Сумщині.

Коростіль Л.А з учнями 8-го класу в першій частині заняття відпрацьовувала набуті знання та навички (складали формули та називали сполуки за формулами), а в другій частині – розглядали хімічні властивості основних класів неорганічних сполук. Вивчали явище ізометрії, будували структурні формули за назвами 11-ті класи.

На заняттях інформатики з методистом Іваненко Н.Е. 9 клас розглядав інформаційні процеси в житті людини. А учні 10-х класів – текстовий процесор MSWindows 2007, навчались складати списки та використовувати стилі у текстових документах.

Захарченко І.О. із учнями 9-го класу розглядала життєвий шлях та творчість французького письменника й філософа Вольтера. 10-тий клас обговорював літературні надбання Оноре де Бальзака, у живій дискусії аналізував його повісті.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO