Щоденник зміни у «Ровеснику». День п’ятий.

DSC02592 resultЗаняття в таборі «Ровесник» тривають, діти бадьорі, працьовиті, і тепле осіннє чисте повітря лише наповнює усіх оптимізмом! День п’ятий був днем точних предметів, колеги Сукачова Н.М. і Карпуша В.М. юним математикам і фізикам пояснювали ази наук. Так, Наталія Михайлівна учням 8 класу розтлумачила усі складнощі ділення алгебраїчних дробів. А для 9 класу стали зрозумілими числові проміжки та правила розв’язку лінійних нерівностей з однією змінною. Валентина Михайлівна з майбутніми Йоффе систематизувала знання з теми «Рух по колу» та «Закон Ома для повного кола».

Юні історики, під чітким керівництвом Третьякової О.В. вибудовували причинно-наслідкові зв’язки світових війн, як справжні генерали розглядали бойові дії, стратегічні плани проти Німеччини, Австро-Угорщини, країн Антанти. А 9-тий клас поринув у світ кіно про історію українських земель. Дивились та обговорювали історичне минуле Слобожанщини, українських земель у складі Російської імперії на початку ХІХ століття.

В.Д. Попов проводив географічну вікторину, задаючи досить складні питання та активізуючи інтелектуальні здібності, справжній творчий азарт. А для економістів запропонував інтерактивні вправи з теми «Попит».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO