Обласний семінар «Реалізація Державного стандарту за сучасним науково-методичним забезпеченням початкової школи»

головна resultВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2014 рік, 08 жовтня 2014 року відбувся обласний семінар «Реалізація Державного стандарту за сучасним науково-методичним забезпеченням початкової школи».

У семінарі взяли участь методисти початкової освіти районних (міських) методичних кабінетів, відділів (управлінь) освіти райдержадміністрації, міськвиконкомів та учителі початкових класів області.

Відкриваючи семінар, головний спеціаліст управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Сопіна Лариса Миколаївна наголосила на тому, що за останні три роки в освіті відбуваються кардинальні зміни і нині виникла необхідність продемонструвати практичні досягнення педагогів області та обговорити результати впровадження Державного стандарту за сучасними науково-методичним забезпеченням початкової освіти.

Педагоги Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, на базі якої відбувся семінар, продемонстрували сучасні можливості забезпечення навчально- виховного процесу в практичній реалізації.

Змістовністю та яскравістю відзначилися виступи вчителів Конотопщини Ахтімірової М.М. та Юрченко О.М. Зацікавили присутніх ідеї технології навчання молодших школярів діалогової взаємодії вчителя-методиста Сумської спеціалізованої школи № 25 Крівшенко Л.М.

За «круглим столом» старші викладачі кафедри методики початкової та природничо-математичної освіти Сумського ОІППО Декунова З.В. та

Лавська А.М., спільно з учасниками семінару, окреслили роль методичної служби в стимулюванні інноваційного пошуку вчителя початкових класів та його науково-методичній підтримці.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO