Превентивна освіта батьків – важлива складова освітньої політики у державі

головне resultУ Києві, на базі готелю «Дніпро», 9-10 жовтня 2014 року відбувся навчальний семінар з проблеми «Ефективні форми роботи з батьками для профілактики вживання психоактивних речовин серед дітей та молоді».

Після відбору з-понад 150 кандидатів на семінар були запрошені 23 представники різних інституцій із різних регіонів країни. Від Сумської області пройшла відбір та стала учасницею заходу Тетяна Іванівна Фролова, директор Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Лебединської міської ради Сумської області

Організатором семінару виступила Фондація «СНІД Схід-Захід» за підтримки PompidouGroupCouncilofEurope. Усі запрошені до роботи учасники у рамках своїх професійних обов’язків мають можливість долучитися до вирішення проблеми, пов’язаної з профілактикою вживання наркотичних речовин через організацію роботи з батьківською громадою. Серед учасників – освітяни, науковці, працівники соціальних служб по роботі з молоддю, державної служби з контролю за обігом наркотичних речовин, керівники профілактичних програм та проектів, волонтери, психологи.

Ведучими семінару були менеджер Фонду «СНІД Схід-Захід» Ірина Нерубаєва і представники Pompidou Group Марійкеван Генабеек (Нідерланди) та Роберт Телтцроу (Німеччина). Учасникам семінару презентували техніки по роботі із залежностями та сім’єю, зокрема стратегії подолання (копінгові стратегії).

Учасники семінару були долучені до взаємодії, обговорень та прийняття рішень. Техніки по роботі із соціальними системами, представлені у ході роботи, є новими та мають практичне спрямування. Серед них – мовленнєві техніки з короткостроковим консультування, рефреймінг (переформулювання механізмів психологічних особливостей), інтерв’ювання, сімейна групова конференція, системні інтервенції тощо.

В обговореннях дійшли думки про ефективність таких інтерактивних інструментів для роботи з батьками як соціальна реклама та навчальні відео, Презентацію відео було запропоновано у рамках програми («Діти бачать – діти повторюють», «Ваша увага – це найкраща профілактика»).

Учасники семінару дійшли висновку, що лише систематична профілактична робота щодо вживання наркотиків серед населення, підвищення рівня соціальної активності й педагогічної освіченості батьків, залучення підлітків та молоді до особистісно-значущої й соціально-позитивної діяльності, співпраця школи-родини-громади може сприяти вирішенню глобальної суспільної проблеми в Україні – подоланню такого лиха серед підлітків та молоді, як наркоманія.

Фото 1 result Фото 3 result

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO