Вітаємо колег з виходом навчального посібника!

IMG 20141010 142258Навчальний посібник «Менеджмент організації», написаний творчим колективом у складі Ігоря Медведєва (кандидата наук з державного управління, доцента, в.о. ректора Сумського ОІППО); Юлії Логвиненко (кандидата філологічних наук, доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін) та Володимира Мазуренка (кандидата технічних наук, доцента, доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін) покликаний не лише допомагати у щоденній управлінській діяльності керівників НЗ, а й у формуванні напрямів стратегічного розвитку навчального закладу в умовах жорсткої конкуренції освітянської сфери.

Як перетворити свій навчальний заклад у навігатор розвитку суспільства, як швидко приймати професійні, аналітично-прогностичні рішення, як сформувати напрями стратегічного розвитку закладу – це запитання, на які керівник будь-якого навчального закладу знайде відповіді у навчальному посібнику.
Вітаємо наших колег з виходом навчального посібника і бажаємо натхнення в науковій роботі та визнання на загальнодержавному рівні!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO