Готуємо до олімпіад творчо обдаровану молодь у дитячому закладі «Ровесник»

20141007 112522 resultНа виконання п. 4 наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 18.09.2014 № 434-ОД «Про організацію оздоровлення творчо обдарованої молоді» науково-педагогічні працівники Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з 07 жовтня 2014 року розпочали проведення навчальних занять та тренувань щодо підготовки до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін для творчо обдарованої учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів області, які перебувають на оздоровленні у державному позашкільному дитячому закладі санаторного типу «Ровесник».

Навчальні заняття проводять методисти-предметники та науково-педагогічні працівники Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Для учнів викладачами пропонуються не лише завдання програмного змісту, а й олімпіадні завдання минулих років, майстер-класи, інтелектуальні змагання з різних предметів. Навчальний процес забезпечений мультимедійним супроводом.

Упродовж трьох тижнів, відпочиваючи та збагачуючи знання, діти мають змогу розвивати свої комунікативні здібності, розкривати творчий потенціал та оздоровлюватись. Педагогічні колективи «Ровесника» та Сумського ОІППО зроблять усе можливе для цікавого та незабутнього відпочинку учнів!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO