Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

1Один із основних напрямів роботи Сумського ОІППО – це робота з талановитою та творчо-обдарованою молоддю. І це не лише організація та проведення предметних олімпіад, турнірів, а й участь в інтелектуальних конкурсах, розвиваючих іграх всеукраїнського, обласного, міського рівнів.

Учні нашої області активно грають у «Соняшник» - Всеукраїнську українознавчу гру та «Геліантус» - Міжнародну природознавчу гру. Координують проведення гри на обласному рівні регіональні представники: методист української мови та літератури Сумського ОІППО Шерстюк Любов Миколаївна та методист біології Сумського ОІППО Голубенко Тетяна Сергіївна.

Творче об’єднання «Соняшник» проводить цілий комплекс змагань для усіх бажаючих, окрім вищеназваних заходів – Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів-украіністів «Соняшник – учитель» та Всеукраїнський українознавчий фестиваль «Сонячні пелюстки», Всеукраїнську природничу зимову школу «Геліантус – дружнє коло». Організатори ігор дбають про поліпшення якості та покращення організації на місцях, тому наприкінці вересня провели Всеукраїнську конференцію «Організація і проведення ігор «Соняшник і «Геліантус».

У м. Біла Церква, 25 вересня Любов Миколаївна Шерстюк ділилась досвідом організації та проведення ігор у Сумській області. Свої думки пані Любов виклала в інтерактивній презентації. Наступний день учасники провели у творчих секціях україністики та природничих наук.

Творче об’єднання «Соняшник» висловило подяку в.о. ректора Сумського ОІППО за підтримку проектів та допомогу, надану у сприянні участі методистів області у конференції.

Наші колеги відмітили високий професійний рівень організації конференції та її практичне значення: і для організаторів і для координаторів важливим було обговорення проблем проведення з метою поліпшення якості ігор.

Бажаємо нашим методистам залишатись захопленими своєю справою, творчими та позитивними! Успіхів та визнань!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO