«Сузір’я на ім’я Вчитель»

067 resultУ першу неділю жовтня традиційно педагоги України відмічають професійне свято. І цьогоріч святкування не оминуло педагогічний загал – у театрі драми та музичної колегії ім. М.С.Щепкіна 2 жовтня відбулося вшанування усіх, хто присвятив дітям життя.

Свято розпочалося нетрадиційно – з благодійного аукціону в підтримку воїнів української армії. Цей захід – старт благочинним справам в ім’я миру, злагоди, єдності. З ініціативою проведення аукціону виступили педагоги-ветерани, шановані та знані люди в області, які виховали не одне покоління гідних громадян України. Роботи представили працівники навчальних закладів області. Картини, панно, обереги декоративно-ужиткового мистецтва, виготовлені майстрами і майстринями з вірою, надією і любов’ю були придбані покупцями на відкритих торгах.

У рамках аукціону директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Олена Іванівна Попова, вручила нагороди і подарунки школярам-переможцям благодійної акції «Малюнок солдату». Найкращі малюнки будуть передані бійцям Сумського батальйону.

Найдорожчий лот аукціону – картина з зимовим пейзажем, був придбаний в.о. ректора Сумського ОІППО Ігорем Анатолійовичем Медведєвим. І одразу Ігор Анатолійович подарував придбаний шедевр ветерану свого закладу – Коваленко Людмилі Олексіївні, що працювала в СОІППО методистом російської мови та літератури майже 30 років.

Символічним є те, що свято педагогів відзначається восени – тієї благодатної пори, яка щедро обдаровує нас своїми плодами. Так, і вчитель віддає дорогоцінні скарби знань і виховує молоде покоління, талановитих громадян України.

Щирі слова вітань, грамоти та подяки від обласної та міської влади усім педагогам області прозвучали від радника голови Сумської ОДА Віктора Анатолійовича Бобиренка, голови Сумської обласної ради Миколи Олексійовича Клочка, які теж за освітою педагоги.

«Ясним професійним сузір’ям» назвала учителів Олена Іванівна Попова, вклонилась доземно усім, у кому іскра Божа і талант, і одержимість школою.

Уперше на святі вітали вчителів, які пройшли велику життєву та професійну школу, накопичили величезний досвід на педагогічній ниві, присвятивши шляхетній професії не одне десятиліття; учителів-новаторів, які вже сьогодні випереджають час та сміливо впроваджують інноваційні технології у навчально-виховний процес; учителів непересічних, талановитих та вчительські династії області.

Присутні ще раз переконались: педагог – це у всі віки авангард, взірець мудрості, порядності, подвижник нових ідей, патріот своєї країни. Освітяни висловили окрему вдячність педагогам, що перебувають у лавах Національної гвардії України, очолюють волонтерський і громадський рух.

Закінчилось свято також нетрадиційно як і розпочалося – загальною молитвою за Україну. Країна, що вибрала європейський шлях розвитку, шлях незалежності й свободи, варта того, щоб духовність, яку закладають педагоги у душі дітей, проросла паростками правди і мудрості на славу кожної родини та України!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO