СЕМІНАР-НАРАДА «ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ З ІНФОРМАТИКИ (WEB-ДИЗАЙН, АНІМАЦІЯ, МУЛЬТИПЛІКАЦІЯ, «БОБЕР»)» ДЛЯ КООРДИНАТОРІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ВПРАВНОСТІ «Бобер – 2014»

2014 068 result2 жовтня 2014 року на базі Сумського ОІППО відбувся обласний інструктивно-методичний семінар-нарада «Організація і проведення Всеукраїнських конкурсів з інформатики (Web-дизайн, анімація, мультиплікація, «Бобер»)» для координаторів Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер – 2014». Учасниками заходу були координатори Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер – 2014» (16 осіб).

Мета заходу – надання інструктивно-методичних рекомендацій щодо організації та проведення Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер – 2014» і Всеукраїнського конкурсу «Web-дизайн, анімація, мультиплікація».

Обласний координатор Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» старший викладач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій Сумського ОІППО Павленко І.М. проаналізувала динаміку участі учнів Сумської області на Всеукраїнському, районному і міському рівнях. Обговорено формат Міжнародного конкурсу у 2014-2015 навчальному році.

Виступаючими (Ніколаєнко М.С., Шевченко Т.О., Іваненко Н.Е.) були висвітлені питання щодо виявлення та підтримки талановитої молоді за напрямом «Інформатика», залучення учнів початкової ланки до конкурсної діяльності з інформатики, представлено звіт про проведення Всеукраїнського конкурсу «Web-дизайн, анімація, мультиплікація» та організацію конкурсу у 2014-2015 навчальному році.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO