Обласний семінар «Інклюзивний підхід до побудови навчального процесу в загальноосвітньому навчальному закладі. Упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти у практику роботи з дітьми з особливими освітніми потребами»

головна result30 вересня 2014 року на базі Сумського ОІППО відбувся обласний семінар «Інклюзивний підхід до побудови навчального процесу в загальноосвітньому навчальному закладі. Упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти у практику роботи з дітьми з особливими освітніми потребами». На заході були присутні відповідальні за інклюзивну форму навчання спеціалісти місцевих органів управління освітою та методисти РМ(М)К, заступники директорів з навчально-виховної роботи базових інклюзивних загальноосвітніх навчальних закладів (22 особи).

Учасникам семінару роз’яснено окремі положення Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами, нових Типових навчальних планів спеціальних загальноосвітніх закладів для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку та надані методичні рекомендації щодо впровадження їх у практику роботи.

Завідуюча обласним центром практичної психології та соціальної роботи при управлінні освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Марухина Ірина Володимирівна закцентувала увагу присутніх на особливостях психологічного супроводу учня з особливостями психофізичного розвитку в умовах загальноосвітнього навчального закладу відповідно до нового Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами.

Завідувач лабораторії інклюзивного та інтегрованого навчання, доцент кафедри теорії та методики професійної та вищої освіти Сумського ОІППО, к.пед.н. Прядко Любов Олексіївна звернула увагу на необхідність формування життєвої компетентності дитини з порушенням інтелекту в процесі реалізації Державного стандарту. Виступаючими (Борцовою М.В., Угляй О.В., Чобонян А.В.) були висвітлені інші питання щодо організації інклюзивного навчання в загальноосвітньому навчальному закладі, а також старшим викладачем кафедри психології СОІППО Троіцькою Мариною Євгенівною проведене тренінгове заняття на тему «Психологічні особливості організації роботи з педагогами, які працюють з дітьми за інклюзивною формою навчання».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO