Обласний семінар-практикум для керівників районних (міських) методичних об’єднань вчителів фізики та астрономії

P1013308 resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 25 вересня 2014 року на базі Сумського ОІППО відбувся обласний семінар-практикум для керівників районних (міських) методичних об’єднань вчителів фізики та астрономії за темою «Основні завдання, зміст і форми роботи районного (міського) методичного об’єднання учителів фізики та астрономії у 2014-2015 навчальному році».

Метою заходу було ознайомлення керівників МО з основними завданнями освіти Україні; поглиблення теоретичних знань щодо реалізації диференційованого підходу в організації роботи МО, побудови діяльності на діагностичній та аналітичній основі.

На заході були присутні представники Білопільського, Буринського, Великописарівского, Глухівського, Конотопського, Краснопільського, Кролевецького, Липоводолинського, Лебединського, Недригайлівського, Охтирського, Сумського, Тростянецького, Ямпільського районів та міст Суми, Глухів ,Конотоп, Лебедин, Охтирка, Шостка у загальній кількості 20 осіб.

У рамках роботи семінару відбулося обговорення актуальних проблем та завдань методичної роботи.

Методист навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти Сумського ОІППО Барсук Н. О. ознайомила керівників об’єднань з результатами моніторингового дослідження організації науково-методичної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах Сумської області та використанням технології педагогічної діагностики.

Плідно пройшла робота з обговорення написання аналітичного звіту діяльності методичного об’єднання, яку провела методист фізики та астрономії Сумського ОІППО Карпуша В. М.

Важливим напрямком в роботі МО є вивчення та поширення передового педагогічного досвіду, про організацію якого розповіла методист кабінету передового педагогічного досвіду СОІППО Телевна Г. П.

За результатами роботи семінару учасники отримали матеріали методичного та практичного спрямування на друкованих та електронних носіях.

P1013307 result  P1013308 result

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO