Вітаємо найрозумніших учнів Сумщини!

vitaemo kraschih resultУрочисто вшанували  учнів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 21 травня у приміщенні  Сумського  обласного  театру  для дітей та юнацтва.

 

Із 580 найкращих учнів (485 - переможці олімпіад, 95 - конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України) 75 – вибороли від 2 до 6 призових місць. Лідери олімпіадних перегонів наступні: Фірстенко Валерій, учень Олександрівської гімназії, виборов 6 призових місць, Бабченко Іван, учень цього ж навчального закладу виборов 5 призових місць;  Московець Наталія, Попов Нікіта, Сітнікова Христина, Беспала Олександра, Бондарець Артем, та Ленда Павло – по 4 місця.

Вітали учнівську еліту області та вручали цінні призи високоповажні гості: заступник голови облдержадміністрації Андрій Крамченков, заступник голови обласної ради Валерій Толбатов, ректор Сумського державного університету Анатолій Васильєв. Начальник управління освіти і науки Сумської ОДА Олена Попова подякувала і дітям, і батькам, і тим педагогам, які, не покладаючи рук навчали та виховували наше майбутнє –гордість Сумщини – наших кращих учнів. Очільниця пригадала про заслуги не тільки безпосередньо вчителів, а й подякувала місцевим, районним відділам та управлінням освіти, Сумському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти та обласному центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Від Сумського ОІППО на святі були присутні: в.о. ректора Ігор Медведєв, проректор з науково-педагогічної роботи Ірина Удовиченко, прес-секретар Ганна Панасюра.

Свято вдалося й учительський загал області має тішити те, що в цьому році ми маємо 50 % переможців у ІV етапі олімпіад (від загальної кількості учасників, що представляли Сумську область). Так тримати!

P1011770 result P1011771 result

P1011772 result

P1011793 result

P1011802 result

P1011826 result P1011832 result

P1011818 result

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO