Проведення перевірки знань посадових осіб з питань безпеки життєдіяльності

P1011314 resultНа виконання наказу управління освіти і науки Сумської ОДА №885-ОД від 21.11.2013 року 24 квітня 2014 року на базі Сумського ОІППО відбулася перевірка знань працівників освіти з питань безпеки життєдіяльності. Посадові особи у числі: керівників та працівники місцевих органів управління освітою, працівники професійно-технічних навчальних закладів, працівники шкіл-інтернатів та працівники апарату управління освіти і науки в одноденний термін отримали консультації з актуальних питань, пройшли комп’ютерне тестування та за результатами іспитів отримали відповідні посвідчення.

 

Відкрила захід Інеса Пєсоцька – начальник управління освіти і науки Сумської ОДА, закцентувавши на необхідності створення максимально безпечних умов для навчання та роботи вцілому. Статистичні дані щодо травматизму на робочих місцях озвучив Анатолій Тронь – заступник начальника управління освіти і науки. Про порядок і форми звітності, з питань охорони праці та контроль, щодо виконання завдань Міністерства освіти і науки України доповів Микола Грачов, відповідальний за охорону праці управління освіти і науки Сумської ОДА.

Створення безпечних і нешкідливих умов навчання, праці та виховання – ціль, яку ставить на меті свідомий посадовець любого рівня. Особливо, коли безпека стосується дітей. Тому побідні перевірки – необхідність сьогодення, продиктована науково-технічною революцією. І відповідна робота потребує і перебуває на строгому обліку як в профільному міністерстві, так і в управлінні освіти і науки, а також безпосередньо в кожному навчальному закладі.

Під час перевірки знань працювала комісія в складі: Анатолія Троня, Юрія Харламова, Ігоря Медведєва, Юрія Мусієнка, Олени Чхайло, Миколи Грачова, Геннадія Островського. Відмітимо, що усі без виключення працівники успішно здали іспит та отримали посвідчення.

P1011314 result P1011322 result

P1011308 result P1011327 result

P1011334 result P1011337 result

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO