«Підвищення психологічної культури учасників навчально-виховного процесу»

P1011256У професійний день психологів, 23 квітня 2014 року Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти зібрав у своїх стінах учасників форуму «Підвищення психологічної культури учасників навчально-виховного процесу».

Робота форуму розпочалась з огляду виставки «Психологічні ресурси освіти» У вітальному зверненні в.о. ректора Сумського ОІППО Ігор Медведєв зазначив: «Сьогодні ваше професійне свято, і сам форум – теж свято для вас. Ви зустрілись, поділились своїми робочими надбаннями, і, звісно, тим, що наболіло – на це вказує назва форуму. Це вже традиційний захід, про потужність і затребуваність якого свідчить кількість учасників. Діяльність психологічних служб в закладах освіти набуває все більшої актуальності».

Робота форуму, питання, що розглядали учасники та теми, що піднімали доповідачі, є актуальними як для практиків, так і для науковців. Адже серед присутніх були практичні психологи, соціальні педагоги, методисти психологічних служб, науковці і студенти.

З доповідями виступили і працівники Сумського ОІППО: Світлана Панченко, кандидат психологічних наук, доцент, перший проректор СОІППО показала як проектувати психологічну освіту за допомогою освітніх web-ресурсів. Ірина Марухина, старший викладач кафедри психології, акцентувала увагу на тому, що психологічна культура учасників навчально-виховного процесу є умовою та метою діяльності практичного психолога. Марина Троіцька, старший викладач кафедри психології, систематизувала основні характеристики ставлення як фактору професійного саморозвитку.

Плідна робота учасників у святковий день ще раз доводить: заходи, що поєднують наукові надбання з практичними напрацюваннями психологів є дієвими і потрібними. Тож побажаємо професійним психологам максимального творчого самоздійснення, поваги, розуміння і визнання!

P1011270 P1011283

P1011286 P1011292

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO