Турнір юних журналістів: День другий – ігри чвертьфіналу.

12 квітня юні журналісти стали суперниками в іграх чвертьфіналу. Напередодні відбулось жеребкування, у якому з технічних причин не брала участь команда Черкаської гімназії, що не завадило їй активно змагатись. Тож хто змагається за перемогу цьогоріч? Це чотири команди Сумщини: «Fata Morgana», м. Тростянець; «Ерудит», м. Конотоп; «Еспада», спеціалізована школа №10, м. Суми; «Nota Bene», гімназія №1, м. Суми; чотири команди з Харкова: «Погляд», м. Харків, Орджонікідженський р-н.; «Prime Time», гімназія №43, м. Харків; «Меркурій», збірна м. Харків; «Харківські репортери», м. Харків, Ленінський р-н.; дві команди з Донецької області: «Парадокс», м. Краматорськ, Донецька обл.; «П4ёлк@-NVK», м. Красноармійськ, Донецька обл.; збірна Волинської області «Четверта влада» та команда Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка.

Усі команди жеребкуванням були розділені на чотири групи по три команди в кожній. Серед команд в одній групі були визначені опоненти, доповідачі та рецензенти. Кожен тур розпочинався з виступу доповідача, опонента, та рецензента, завершуючись загальною полемікою. Команди в кожному раунді змінюють свою роль – з доповідача на опонента та рецензента. Наступний етап – визначення переможців першого туру та зміна суперників, у наступному турі команди змінюються між собою і змагання продовжуються.

Кузнєцова Дар’я, капітан команди «Парадокс» поділилась емоціями про перші змаганні: «Не зважаючи на сильне хвилювання членів моєї команди намагаюсь їх підтримати, тримати єдиність, бо часто через хвилювання зриваємось на грубощі, тому намагаємось цього уникати, хочемо досягти перемоги в цьому турі, бо вважаємо, що достойні її і багато зробили для того, щоб її отримати. Журі чесне, нам все подобається, проживаємо в дуже гарних умовах. Подобаються учасники інших команд – всі доброзичливі та щирі».

Алла Федорина, член журі: «Нині тут присутні люди з абсолютно полярних регіонів, і людей, на жаль, набагато менше, ніж ми очікували. Але ми розуміємо ситуацію. Дуже хочеться, щоб кожен отримав максимум задоволення і мінімум образ. Мрію також, аби діти перейняли відповідальність від старших колег і зрозуміли всю важливість професії журналіста».

Окрім змагань в цей день працював прес-центр та вийшов перший номер інформаційного вісника Х турніру юних журналістів «Трубадур».

Серед учасників команд є і досвідчені сторожили турніру і, звичайно, ті, хто вперше змагається на такому рівні, проте усі команди прагнуть до перемоги, і в цей день вони зробили відповідальний перший крок на шляху до неї.

 
 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO