V Всеукраїнський форум «Учитель – новатор»

3 квітня 2014 року у м. Київ компанією «Майкрософт Україна», за підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, проводився V Всеукраїнський форум «Учитель-новатор», відповідно до Меморандуму про співпрацю на 2013-2018 роки між Міністерством освіти і науки України та компанією «Майкрософт Україна». Від Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у форумі взяла участь методист інформатики Наталія Іваненко.
Захід був спрямований на опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримку роботи педагогів з розробки та впровадження мультимедійних програмних засобів навчання, ознайомлення з передовими новітніми технологіями роботи вчителів.

V Всеукраїнський форум «Вчитель-новатор» проходив в атмосфері поваги, довіри, успіху, партнерської співпраці.

Артур Кочарян, координатор освітніх програм, розпочав форум, у подальшому майстерно і невимушено координував проведення всього заходу.

Світлана Литвинова, директор методичного центру інформаційних технологій в освіті управління освіти Оболонського району м. Київ, здійснила огляд робіт переможців Десятого всеукраїнського конкурсу «Учитель-новатор».

Тамара Пушкарьова, заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, розповіла про тенденції розвитку електронного освітнього середовища у навчальних закладах України.

Наталія Морзе, проректор з інформаційних технологій Університету імені Бориса Грінченка, проаналізувала головні аспекти сучасної української освіти та ознайомила присутніх із сучасними методиками проведення навчання.

Цікавим було ознайомлення учасників форуму з PISA – Міжнародною програмою з оцінювання освітніх досягнень учнів. Дискусію спричинило обговорення питань персоналізованого навчання учнів.

Відеоматеріали форуму: https://www.youtube.com/watch?v=2tifEee7QvA

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO