Участь у виставці «Сучасні заклади освіти» - крок Сумщини у майбутнє

З 18 по 20 березня 2014 року освітні заклади Сумської області беруть участь у виставці «Сучасні заклади освіти». Це найбільший освітянський форум, що включає, окрім самої експозиції, конференції, круглі столи, семінари, покликані забезпечити найбільш повний обмін інформацією, навичками та досвідом між провідними фахівцями з різних країн. На одному майданчику збираються фахівці, експерти, представники державних структур, профільних асоціацій, компаній-виробників і, нарешті, школярі та їх батьки, студенти - всі вони мають унікальну можливість познайомитися і особисто поспілкуватися в неформальній атмосфері виставки.

Сумщина була представлена найрізноманітнішими закладами. Сумська приватна гімназія «Просперітас» дошкільний заклад – початкова школа – гімназія, перший в області приватний заклад, створений ще 1994 року; Сумська гімназія №1, перший україномовний заклад нового типу в області; Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4, пріоритетним напрямом діяльності якої є проектна діяльність учнів; Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 імені героя Радянського Союзу О.Бутка, в цьому році стала лідером по кількості призових місць обласного туру Всеукраїнських учнівських олімпіад; Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 імені Д.Турбіна, експериментальний навчальний заклад міста; Сумська загальноосвітня школа №27, пріоритетом якої є формування конкурентоспроможної, здатної до самореалізації, особистості; Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29, школа-комплекс художньо-естетичного спрямування. Також учасником став НКВ «ДНЗ-ЗОШ І ступеня» №41 «Райдуга», заклад нового типу; з області – Піщанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, школа, що в перспективному плані розвитку опирається на пропозиції батьківської громади; Глухівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми, заклад, що працює з обдарованими та творчими дітьми з сільської місцевості; Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, школа, що має дебатний клуб та шкільну республіку «Успіх». Молодим, проте успішним, у списку учасників є Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка.

Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти не перший рік бере участь у виставці. За вклад у розвиток сучасної науки СОІППО має почесне звання «Лідер сучасної освіти 2006», відзначений МОН України бронзовою (2011) та срібною (2012) медалями в номінаціях «Діяльність вищих навчальних закладів післядипломної освіти з підвищення рівня професійних компетентностей педагогічних кадрів».

Учасники внесені в узагальнений каталог «Сучасні заклади освіти 2014», отримали дипломи в різних номінаціях та електронні каталоги матеріалів виставки.


Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO