ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

golovnaВідповідно до наказу Департамента освіти і науки Сумської обласної державної  адміністрації від 13.10.2023 № 401-ОД «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році», 04 листопада 2023 року реалізовано ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Попри дію правового режиму воєнного стану та напруженої безпекової ситуації в країні, й Сумській області зокрема, олімпіадні завдання виконували учні із 43 територіальних громад.

Не брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури учні з 8 територіальних громад.  

Завдання з української мови мали системний характер й були спрямовані на визначення рівня навченості здобувачів освіти з фонетики, лексики, фразеології, морфології, синтаксису й пунктуації, культури мовлення тощо.

Під час виконання завдань з української літератури учні мали змогу показати знання з теорії літератури, знання щодо літературної доби, біографії українських письменників та особливостей художніх творів.

Переможцям ІІ етапу бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO