Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти: про НМТ з історії України

golovnaУ межах інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань організації національного мультипредметного тесту у 2023 році, 24 березня 2023 року вчителі (викладачі) історії України закладів загальної середньої освіти територіальних громад Сумської області, закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти узяли участь у методичному семінарі з історії України, проведеному фахівцями науково-методичного відділу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

На заході від Сумського ОІППО була присутня завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Остапенко О.І.; методист громадянської та історичної освітньої галузі, виховної роботи навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Третьякова О.В.

Zoom-конференція об’єднала навколо себе близько 100 учасників.

Відкрила нараду Русанова Н.О, заступник директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, яка звернула увагу присутніх на нормативному забезпеченні національного мультипредметного тесту 2023 року та анонсувала основні зміни.

Начальник науково-методичного відділу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Святокум О.Є. охарактеризувала розподіл результатів завдань національного мультипредметного тесту з історії України за шкалою 100-200 балів у розрізі регіону (за даними Харківського РЦОЯО), гендерною ознакою учасників НМТ та у контексті приналежності до закладів освіти. Учасники наради мали можливість порівняти результати випускників, які завершили здобуття повної загальної середньої освіти у 2022 році, та випускників минулих років.

Учасникам семінару було проаналізовано, від дуже легких, оптимальних до складних, завдання тесту з історії України однієї із сесій НМТ-2022; розібрано у деталях завдання, спрямовані на формування хронологічної, просторової, логічної, інформаційної компетентностей, а також зосереджено увагу на роботі із візуальними та письмовими джерелами. У заключній частині учасників семінару було проінформовано про особливості НМТ-2023 та ресурси для його підготовки.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO