ПІДГОТОВКА УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ДО НМТ-2023 З ХІМІЇ

golovnaВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, 10 березня 2023 року для вчителів хімії відбувся методичний порадник «Підготовка учнів закладів загальної середньої освіти до НМТ – 2023 з хімії».

Метейко А.В., методист навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, під час роботи порадника, акцентувала увагу на: організаційно-методичних аспектах  підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до національного мультипредметного тесту (НМТ) з хімії у 2023 році; способах формування предметної (хімічної) компетентності на уроках хімії як одного із способів підготовки учнів до МНТ. Окрім того, доповідач наголосила на способах та  засобах організації самоосвітньої діяльності учнів у напрямі підготовки до тестування з предмету.

За результатами методичного порадника вчителям хімії надано методичні рекомендації щодо підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до НМТ – 2023 з хімії. 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO