Cемінар «Предметний моніторинг як засіб управління якістю освіти»

Відповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2013 рік 2 жовтня 2013 року на базі нашого інституту відбувся семінар «Предметний моніторинг як засіб управління якістю освіти». Метою зазначеного заходу було висвітлення та обговорення питань щодо науково-методичних і практичних проблем моніторингу якості освіти в області. У семінарі взяли участь відповідальні за проведення моніторингових досліджень з районів (міст), проректор з навчально-методичної роботи Сумського ОІППО Бєлковський В.В., завідувач відділу моніторингу якості освіти Сагалаєва Н.В. та методисти відділу моніторингу якості освіти.

 

        Бєлковський В.В. наголосив на окремих моментах національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, які стосуються моніторингових досліджень, зокрема на тому, що ефективність управління освітньою галуззю у значній мірі залежить від того, наскільки система моніторингу і оцінки якості освіти чутлива до цілей і завдань державної освітньої політики, наскільки управлінські рішення, що приймаються, адекватні результатам, рекомендаціям моніторингових досліджень. Завідувач відділу Сагалаєва Н.В. зупинилася на теоретичних та практичних аспектах організації моніторингових досліджень, презентувала діяльність відділу за минулий навчальний рік. З узагальнюючими результатами предметних моніторингових досліджень, що були проведені у загальноосвітніх навчальних закладах області, присутніх ознайомили методисти відділу Борисенко О.Ф., Браткова Г.М., Барсук Н.О., Мікулінцева В.А., Черних О.В., Боріщик Ю.В., Гапченко А. В.

З метою покращення рівня співпраці з районними (міськими) відділами (управліннями) освіти на семінарі було проведено анкетування присутніх. У ході анкетування оцінювався рівень обізнаності респондентів з питань моніторингу, з’ясовувались проблеми, з якими доводиться стикатися під час організації та проведення моніторингових досліджень районним (міським) координаторам та вивчалися їх побажання щодо подальшого співробітництва. За підсумками анкетування були встановлені шляхи оприлюднення результатів моніторингових досліджень на місцях та те, яким чином враховуються методичні рекомендації, надані Сумським ОІППО за результатами моніторингових досліджень.


Завідувач навчально-методичного відділу

моніторингу якості освіти                                                                                Н.В. Сагалаєва

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO