ПІДТРИМКА ДИТИНИ У СКЛАДНІЙ СИТУАЦІЇ

golovnaМи всі переживаємо непрості, напружені часи. Війна зумовлює сильний стрес, розчарування, страх. Надзвичайні ситуації завжди пов’язані з високим рівнем стресу та тривоги, але, водночас, вимагають від людей сфокусованості та зібраності.

У період воєнних дій педагоги закладів дошкільної освіти продовжують виконувати свої обов’язки та пропонують педагогічну підтримку родинного виховання батькам.

Важливо пам’ятати, що в реагуванні на стресові події діти дивляться на дорослих. Тому, обговорення з дітьми їхніх страхів, спільні релаксаційні вправи,  конкретні активності й ігри можуть допомогти заспокоїти дитину, контролювати її емоції, зменшити тривожність.

Більш детально з інформацією «Підтримка дитини у складній ситуації» можна ознайомитися на офіційному сайті комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти у рубриці «Вчимося в умовах воєнного стану» (підрубрика «Поради методистів навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку»).

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO