Сертифікація педагогічних працівників – 2023

golovnaВ Україні сертифікація стартувала 2019 року, щоб виявляти й заохочувати вчителів з високим рівнем педагогічної майстерності та стала не тільки механізмом втілення в життя одного з пунктів Закону України «Про освіту», а й важливим інструментом мотивації і виявлення вчителів, які володіють методиками і підготовлені до реалізації Концепції «Нова українська школа».

Попри введення воєнного стану в Україні, процес сертифікації у 2022 році не припинився, а кількість учасників навіть зросла. Цьогоріч Міністерство освіти і науки України планує поширити сертифікацію на інші категорії педагогічних працівників, розпочавши пілотування процедур для вчителів базової середньої освіти – мовно-літературної і математичної освітніх галузей.

Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.01.2023 № 35 «Про деякі питання проведення сертифікації педагогічних працівників у 2023 році» у 2023 році участь у сертифікації зможуть взяти не лише вчителі початкової школи (гранична кількість у межах Сумської області не більше 36), а й по 14 вчителів з математики і української мови та літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти.

Реєстрація вчителів початкової школи для проходження сертифікації триватиме з 30 січня до 13 лютого 2023 року й проходитиме у два етапи:

  • основний (30 січня – 05 лютого) – у межах граничної кількості для кожного регіону;
  • додатковий (06 – 13 лютого) – у межах загальної граничної кількості.

Реєстрація вчителів математики та української мови і літератури триватиме з 1 до 11 серпня 2023 року:

  • основний етап (01 – 07 серпня) – у межах граничної кількості для кожного регіону;
  • додатковий етап (07 – 11 серпня) – у межах загальної граничної кількості.

Зауважимо, що відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників учителі беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO