У МІЖНАРОДНОМУ РЕЙТИНГУ WEBOMETRICS КЗ СОІППО НА ДРУГОМУ МІСЦІ СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СУМЩИНИ

nagolovnuРейтинги об’єктивно та достовірно відображають показники якості освітніх послуг, а також формують єдиний міжнародний орієнтир здобувачів освіти, науково-педагогічних та педагогічних працівників, стейкхолдерів та громадськості на високоякісну вищу освіту.

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти займає 56 місце в рейтингу Webometrics серед 312 закладів вищої освіти України (станом на липень 2022 року), поступившись Сумському державному університету. Таким чином, Інститут займає друге місце серед закладів вищої освіти Сумщини.

Входження Інституту пʼятий рік поспіль до ТОП-100 закладів вищої освіти України свідчить про доступність та відкритість ресурсів, активну внутрішню та зовнішню політику, високий науковий потенціал, активність і результативність у провадженні освітньої, науково-дослідної та організаційно-методичної діяльності.

Webometrics ranking of world’s universities (вебометричний рейтинг університетів світу) – один із найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі. Рейтинг складає та публікує двічі на рік (у січні та липні) лабораторія кіберметрики (Cybermetrics Lab) Національної дослідницької ради Іспанії (National Research Council, CSIC), яка діє при Міністерстві освіти Іспанії.

Результати досліджень Webometrics у липні 2022 року охопили більше 30 тисяч університетів/інститутів із усього світу. Методика вимірювання Webometrics постійно змінюється, проте в основу покладено аналіз однакових складових, а саме: зовнішніх посилань на сайт, розміру сайту (кількості сторінок та публікацій, медіаматеріалів тощо) та наукових публікацій, що є доступними онлайн. Ці складові отримуються з різних пошукових систем.

Із повною версією рейтингу можна ознайомитися за посиланням: https://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO