МТНК, МКТ: де буде створено тимчасові екзаменаційні центри

МКТ, МТНК1 – комп’ютерні онлайн-тести для вступу на окремі спеціальності для здобуття магістерського ступеня, що відбуватимуться в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах (аналогічних до тих, що використовуватимуться для проведення НМТ).

27 червня розпочалася реєстрація для участі в магістерському комплексному тесті (далі – МКТ) та/або  магістерському тесті навчальної компетентності (далі – МТНК), яка триватиме до 18 липня 2022 року включно.

Реєстрацію здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти. Для реєстрації вступник  має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії або з використанням іншого, визначеного закладом вищої освіти каналу зв’язку, скановані копії документів. Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати населений пункт, у якому бажає пройти МТНК, МКТ. 

Тестування можна буде пройти в тих містах України, де безпекова ситуація дозволяє створити екзаменаційні центри для проведення магістерських випробувань, а також у деяких містах за кордоном, де партнерські установи, організації готові підтримати проведення випробувань. 

Основні й додаткові сесії МТНК, МКТ проходитимуть у 21 області України та м. Києві.  Наразі неможливо провести випробування в АР Крим,  Донецькій, Луганській і Херсонській областях, місті Севастополь.

Зауважимо, що МТНК, МКТ за кордоном буде проведено так само, як і в Україні, а отже, вступні випробування традиційно відбуватимуться на засадах прозорості та справедливості – незалежно від того, де саме учасники їх проходитимуть. Провести основну сесію заплановано тестування в 13 країнах Європи: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Франція і Чехія.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO