Про створені тимчасові екзаменаційні центри

golovnaНа запит Міністерства освіти і науки України обласні військові адміністрації визначили перелік населених пунктів у відповідних регіонах, де безпекова ситуація дозволяє провести національний мультипредметний тест (далі – НМТ). Цей перелік, із урахуванням актуальної інформації про райони проведення бойових дій і тимчасово окуповані території, затверджено наказом МОН України від 16.05.2022 № 445. 

Попередньо заплановано, що тестування проходитиме у 20 областях України та м. Києві. Наразі неможливо провести НМТ в АР Крим, Донецькій, Луганській, Харківській і Херсонській областях, місті Севастополь. Учасники, які не зможуть дістатися до місць проведення основної сесії НМТ, зможуть подати заявки для участі в додатковій або спеціальній сесіях тестування.

З міркувань безпеки Український центр оцінювання якості освіти не публікує назви населених пунктів, де відбудуться тестування. Однак учасники на своїх інформаційних сторінках з 20 травня до 07 червня включно матимуть змогу за допомогою спеціального сервісу підтвердити бажання взяти участь у НМТ і для проходження тестування вибрати з наданого переліку найзручніший для доїзду населений пункт.

Важливо якнайуважніше поставитися до вибору населеного пункту, адже ця інформація дозволить продовжити роботу з формування мережі тимчасових екзаменаційних центрів. 

Традиційно ЗНО відбувалося в багатьох населених пунктах, однак наразі забезпечити таку доступність екзаменаційних центрів для проходження НМТ неможливо, враховуючи безпекові загрози, технічні й логістичні можливості створення центрів комп’ютерних тестувань у кожному населеному пункті. Відтак, просимо вступників, батьків та освітян із розумінням поставитися до того, що до екзаменаційних центрів потрібно буде діставатися.

Безпековий стан у різних регіонах країни може змінюватися, тож у разі загострення ситуації в окремих містах і містечках (актуальна інформація тут), буде здійснюватися коригування переліку населених пунктів, де проводитиметься НМТ.

Невдовзі Міністерство освіти і науки України затвердить перелік країн і міст Європи, де зможуть пройти  НМТ учасники, які змушені були виїхати за межі нашої країни.

Інформацію упорядковано методистом навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання  Борисенко О.Ф.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO