ПІДГОТОВКА УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ДО ЗНО З БІОЛОГІЇ

golovnaВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2022 рік, 11 січня 2022 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар «Підготовка учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО з біології: організаційно-методичні аспекти».

У ході роботи семінару Кісільова М.В., методист з біології, екології, природознавства та основ здоров’я навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, акцентувала увагу вчителів на  особливостях підготовки учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти до ЗНО з біології; ознайомила з навчально-методичним забезпеченням ефективної підготовки до ЗНО з біології у 2022 році.

Під час проведення заходу Остапенко О.І., завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Сумського ОІППО, проаналізувала результативність складання випускниками закладів загальної середньої освіти Сумської області тестів зовнішнього незалежного оцінювання з біології у 2021 році.

Токарева І.О., учитель біології Сумської класичної гімназії Сумської міської ради, акцентувала увагу на типових помилках випускників закладів загальної середньої освіти під час виконання завдань ЗНО-2021 з біології (з досвіду перевірки сертифікаційних робіт з біології).

Торяник В.М., доцент кафедри загальної біології та екології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, продемонструвала ефективні методи розв’язування генетичних задач з біології.

Михайлова Н.О., учитель біології комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. О. Бутка, поділилася досвідом роботи щодо шляхів розвитку критичного мислення учнів як умови якісної підготовки та успішного складання ЗНО з біології.

Марухина І.В., завідувач навчально-методичного центру психологічної служби, старший викладач кафедри психології Сумського ОІППО висвітлила питання психологічного супроводу учнів у процесі підготовки до ЗНО.

По завершенню обласного семінару вчителям надано методичні рекомендації щодо підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО  з біології.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO