НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ ДЗЮДО

1на головну 1З метою підвищення рівня професійної майстерності вчителів фізичної культури та впровадження варіативного модуля «Дзюдо» в закладах загальної середньої освіти Сумської області, 10.12.2021 Федерацією дзюдо України, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, на базі Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти було проведено навчально-практичний семінар «Методика викладання дзюдо в закладах загальної середньої освіти».

З вітальним словом до учасників семінару звернулась Гробова В.П., директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, акцентувавши увагу на значимості спорту у вихованні підростаючого покоління.

Під час теоретичної частини заходу Дуброва С.В., головний тренер відділення дзюдо Школи вищої спортивної майстерності м. Києва, заслужений тренер України з дзюдо, ознайомив присутніх з методикою навчання дзюдо в закладах освіти.

Учасникам заходу була доведена інформація щодо впровадження інноваційного освітнього проєкту з дзюдо Масловим В.Г., начальником Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Колесніченко С.О., віце-президент Федерації дзюдо України, надав інформацію учасникам семінару про календар заходів з дзюдо в Сумській області у 2022 році

Під час практичної частини, яка відбувалася в спортивній залі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, учасники заходу опрацювали вправи з дзюдо.

Від Сумського ОІППО в заході взяли участь Нікітін Ю.О., ректор; Удовиченко І.В., проректор; Сердюк О.П., завідувач навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку та методисти цього відділу.

По завершенню навчання учасники отримали сертифікати, друковані методичні посібники та навчальні програми із дзюдо, які мають гриф Міністерства освіти і науки України.  

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO