Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

РУШНИК НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ


Справжньою прикрасою Міжнародного форуму «Гармонія інтелекту та здоров’я», яку зачаровано оглядали всі його 240 учасників, був Рушник Національної Єдності. Цей Рушник, як Оберіг громадян України та українців світу, був створений у 2007-2008 роках представниками всіх областей України та чотирьох діаспор. Ініціатор його створення – благодійний фонд «Український сувенір», а у вишиванні взяли участь 1340 осіб.

Полотно для Рушника завдовжки 9 метрів і завширшки 75 сантиметрів було виткане з коноплі, вирощеної у 1952-1955 роках на власному городі сім’єю Катерини Андрущак з села Сьомаки, що на Хмельниччині. Вовняні нитки виробництва Чернігівської фабрики натуральними барвниками пофарбував художник з Криму Мамут Чурлу. А композицію візерунків на основі наукових праць вчених-етнографів розробила Олександра Теліженко з Черкащини.

Рушник складається з двох однакових половинок (крил), у центрі якого вишито золотом Герб України у вінку. Чотири доби, ні на хвилину не зупиняючи рух голки,  вишивали Герб чотири золотошвейки, кримські татарки, по-чергово, по дві.

 

Саму композицію розділено на три частини. У першій, яка символізує минуле України, вишито знаки Трипілля: чотири кола, з’єднані меандроподібними пасмами, у колах – хрест, сонячний човен, два світи Сонця і Місяця, чотиричасність місячного календаря з аграрними символами родючості землі.

Масивні квадрати з дохристиянськими архаїчними символами, двосторонні сварги, ромби, лунниці, знаки росту передають могутність древньої Київської Русі.

Горизонтальну смугу займає козацьке барокко, серцевиною якого є шишка – символ, що прийшов у козаччину з прадавніх часів. Два трикутники – це криниця. Два птахи – душі наших предків з гілками слави героїв-борців, які віддали своє життя за Україну. Верхню горизонтальну композицію як берегині уособлюють жіночі фігури, що тримають у піднятих руках Тризуб.

 

У другій частині рушника, присвяченій сучасній Україні, вишито дерево життя з 27 квітів відповідно до територіально-адміністративного складу України. Крона його має трикратний силует. На центральній гілці розміщено ліру і знак Тільця. Верхня пара птахів тримає гілку на знак єдності України.

А свою віру у щасливе майбутнє України вишивальниці передали у третій частині композиції солярними знаками із священних чисел 3, 7, 9 і 12, над якими світять Сонце і зірка.


Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new