РЕЄСТРАЦІЙНИЙ СПИСОК УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2019»

Номінація "Географія"

Руденко Ганна Вікторівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №1 Білопільської районної ради Сумської області)

Заріцька Галина Вікторівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 4 Білопільської районної ради Сумської області)

Крикуненко Неля Володимирівна (Вирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білопільської районної ради Сумської області)

Лабунець Лідія Олександрівна (Павлівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області)

Сидоренко Людмила Михайлівна (Білопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. С.М. Гордієнка Білопільської районної ради Сумської області)

Билинка Ольга Миколаївна (Боромлянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Боромлянської сільської ради Тростянецького району Сумської області)

Бочерова Ірина Миколаївна (Боромлянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Боромлянської сільської ради Тростянецького району Сумської області)

Винниченко Валентина Миколаївнаоромлянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Боромлянської сільської ради Тростянецького району Сумської області)

Романенко Ігор Андрійович (Хустянський навчально-виховний комплекс:загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Хустянської сільської ради Буринського району Сумської області)

Холод Іван Михайлович (Першотравнева загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.В.Г.Михайлика Слобідської сільської ради Буринського району Сумської області)

Дворніченко Тетяна Вікторівна (Клепалівський навчально-виховний комплекс : загальноосвітня школа І -ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Клепалівської сільської ради Буринського району Сумської області)

Леоненко Юлія Григорівна (Гвинтівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Гвинтівської сільської ради Буринського району Сумської області)

Темченко Світлана Михайлівна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради Сумської області)

Малютіна Тетяна Олексіївна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Глухівської міської ради Сумської області)

Самощенко Лілія Олександрівна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області)

Ащеулова Інна Петрівна (Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою)

Високос Галина Миколаївна (Дружбівська філія Дружбівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Дружбівської міської ради Ямпільського району Сумської області)

Павленко Олена Олексіївна (Дружбівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Дружбівської міської ради Ямпільського району Сумської області)

Бойченко Оксана Олексіївна (Комунальна установа Піщанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, м. Суми Сумської області)

Гончаренко Марина Михайлівна (Комунальна установа Сумська гімназія №1 м. Суми Сумської області)

Матяш Віта Анатоліївна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 імені Б.І. Берестовського, м. Суми, Сумської області)

Плющик Юлія Петрівна (Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради)

Пірятинець Світлана Олександрівна (Щомівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Комишанської сільської ради Охтирського району )

Дяковська Яна Вікторівна (Конотопська спеціалізована школа I – III ступенів №12)

Гнилокозова Людмила Федорівна (Славгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області)

Мокрогуз Олена Олексіївна (Грузчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кролевецької міської ради)

Мамай Олександр Володимирович (Опорний заклад загальної середньої освіти «Мутинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кролевецької районної ради Сумської області»)

Корсун Олена Анатоліївна (Дубовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кролевецької районної ради Сумської області)

Ралко Надія Миколаївна (Синівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Сай Вікторія Володимирівна (Саївський навчально-виховний комплекс: Саївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Цікало Ніна Іванівна (Московський навчально-виховний комплекс Липоводолинської районної ради Сумської області)

Гордієнко Людмила Володимирівна (Недригайлівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради Сумської області)

Мельник Людмила Миколаївна (Роменська загальноосвітня школа IIII ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області)

Герман Оксана Олексіївна (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Роменської міської ради Сумської області)

Бондаренко Наталія Вячеславівна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Шосткинської міської ради Сумської області»)

Мартиненко Марина Анатоліївна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради Сумської області»)

Піскунова Ольга Юріївна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 – дошкільний навчальний заклад Шосткинської міської ради Сумської області»)

Сірик Ірина Іванівна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Шосткинської міської ради Сумської області»)

Райденко Людмила Іванівна (Бацманівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад Роменської районної ради Сумської області)

Райденко Андрій Валерійович (Василівська загальноосвітнія школа І-ІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області)

Фенько Ольга Павлівна (Охтирська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 11)

Орехова Ніна Василівна (Охтирська загальоосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області)

Чуніка Ольга Василівна (Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області)

Савочка Юлія Олександрівна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Охтирської міської ради Сумської області)

Федірко Ірина Олександрівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 Лебединської міської ради сумської області)

Силка Віталія Вікторівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Лебединської міської ради Сумської області)

Селюков Ярослав Володимирович (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Лебединської міської ради Сумської області)

Кобзиста Валентина Михайлівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лебединської міської ради Сумської області)

Гучко Оксана Миколаївна (Лебединська загальноосвітні школа І-ІІІ ст.№6 Лебединської міської ради Сумської області)

Вязова Тетяна Василівна (Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 Лебединської міської ради Сумської області)

Скопенко Ольга Іванівна (Баницький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад "Барвінок" Глухівської районної ради)

Овсієнко Наталія Миколаївна (Успенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Головенського Буринської міської ради)

Кабанова Світлана Вікторівна (Буринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Буринської міської ради)

Вайтехович Ігор Вячеславович (Степанівський навчально -виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Буринської міської ради)

Гончар Тамара Сергіївна (Гудимівський навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Савченко Наталія Петрівна (Московськобобрицький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Головка Людмила Миколаївна (Павленківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Грузд Віталій Миколайович (Пристайлівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа і – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебдинської районної ради Сумської області)

Міньковська Людмила Вікторівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Ковальчук Раїса Євгенівна (Будильський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Бедлінська Вікторія Миколаївна (Голубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

Стрихарчук Наталія Василівна (Вирівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради)

Сиволожський Василь Петрович (Соснівський освітній комплекс «ліцей – заклад дошкільної освіти» імені Анатолія Шульги Конотопської районної ради Сумської області)

Назаренко Альона Миколаївна (Шаповалівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад» імені Віталія Парфененка)

Кравченко Олена Миколаївна (Курилівський навчально – виховний комплекс Дубов’язівської селищної ради Конотопського району)

Ковбань Валентина Григорівна (Лебедівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Дубов'язівської селищної ради Конотопського району Сумської області)

Долгопят Наталія Миколаївна (Гружчанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області)

Рєзнік Руслан Петрович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області)

Шелєпова Олена Миколаївна (Тарасівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад. Великописарівської районної ради Сумської)

Севідова Лідія Іванівна (Добрянський навчально-виховний комплекс Великописарівської районної ради Сумської області)

Шеремет Світлана Анатоліївна (Перемозький навчально-виховний комплекс : загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дошкільний навчальнийзаклад "Пролісок" Глухівської районної ради)

Колесник Валентина Гаврилівна (Есманьська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глухівської районної ради)

Усик Юлія Сергіївна (Опорний заклад Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради)

Рижова Віра Василівна (Стецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради)

Берестовська Катерина Іванівна (Косівщинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Сумської районної ради Сумської області)

Жутова Тетяна Анатоліївна (Воронізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.О.Куліша Шосткинської районної ради Сумської області)

Загородня Антоніна Олександрівна (Собичівський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області)

Куліченко Ольга Леонідівна (Клишківський навчально- виховний комплекс загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області)

Рязанова Тетяна Микитівна (Воронізький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної районної ради Сумської області)

Савон Ніна Олександрівна (Чапліївський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області)

Солотвінський Михайло Романович (Миронівський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області)

Шаблій Світлана Іванівна (Ковтунівський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області)

Зозуля Зоя Вадимівна (Зінівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)

Скорогодська Світлана Віталіївна (Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Г.Я. Базими Путивльської районної ради Сумської області)

Криштоп Іван Григорович (Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Недригайлівського району Сумської області)

Манько Ольга Миколаївна (Рибальський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Данильченко Олена Михайлівна (Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Ямпільської районної ради Сумської області)

Гайворонський Григорій Миколайович (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Ямпільського району Сумської області)

Кроль Анатолій Миколайович (Перекопівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області)

Чернуха Олександр Миколайович (Верхосульський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа 1-111 ступенів дошкільний навчальний заклад» Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області)

Гончар Тамара Сергіївнаудимівський навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Савченко Наталія Петрівна (Московськобобрицький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Головка Людмила Миколаївна (Павленківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Грузд Віталій Миколайович (Пристайлівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа і – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебдинської районної ради Сумської області)

Міньковська Людмила Вікторівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Ковальчук Раїса Євгенівна (Будильський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Бедлінська Вікторія Миколаївна (Голубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

 

Номінація "Основи здоров'я"

Красовська Тетяна Федосівна (Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Білопільської районної ради Сумської області)

Дейнега Вікторія Григорівна (Кальченківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області)

Коломієць Олена Миколаївна (Річківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Білопільської районної ради Сумської області)

Шкурат Людмила Григорівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 4)

Яковенко Наталія Анатоліївна (Рижівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області) 

Гаманенко Наталія Євгенівна (Білопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. С.М. Гордієнка Білопільської районної ради Сумської області)

Дударєва Світлана Вадимівна (Куянівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області)

Нейчева Світлана Миколаївна (Павлівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області)

Демченко Катерина Леонідівна (Слобідський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ст.,дошкільний навчальний заклад)

Бондаренко Олена Володимирівна (Дяківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Дяківської сільської ради Буринського району Сумської області)

Патенко В′ячеслав Валерійович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи Великописарівської районної ради Сумської області)

Кугай Оксана Миколаївна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради Сумської області)

Руба Лариса Іванівна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Глухівської міської ради Сумської області)

Лях Ірина Анатоліївна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Глухівської міської ради Сумської області)

Білевщук Юрій Анатолійович (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області)

Кострова Любов Олександрівна (Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою)

Пономаренко Тетяна Юріївна (Перемозький навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів , дошкільний навчальний заклад « Пролісок» Глухівської районної ради Сумської обасті)

Сергієнко Юлія Василівна (Некрасівський НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Ялинка» Глухівської районної ради Сумської області)

Рудецька Світлана Леонідівна (Дружбівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Дружбівської міської ради Ямпільського району Сумської області)

Чепігіна Віра Петрівна (Дружбівська філія Дружбівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Дружбівської міської ради Ямпільського району Сумської області)

Гонор Олена Григорівна (Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №19 ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради)

Лелякова Тетяна Петрівна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 24, м. Суми, Сумської області)

Радченко Людмила Павлівна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6, м. Суми, Сумської області)

Ткаченко Оксана Олександрівна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 27, м. Суми, Сумської області)

Чорнорубашкіна Наталія Сергіївна (Конотопська гімназія Конотопської міської ради Сумської області м. Конотоп)

Тарасова Наталія Андріївна (Самотоївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради)

Демченко Наталія Олександрівна (Угроїдська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради)

Чичикало Валентина Миколаївна (Хмелівська загаль- ноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради)

Бєсєдіна Людмила Миколаївна (Славгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області)

Гмар Тамара Василівна (Синівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Грицан Любов Миколаївна (Московський навчально-виховний комплекс Липоводолинської районної ради Сумської області)

Дудукаленко Лариса Анатоліївна (Підставська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Молошний Сергій Петрович (Калінінська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Руденко Ніна Олександрівна (Байрацький навчально – виховний комплекс: Байрацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- Байрацький дошкільний навчальний заклад Липоводолинської районної ради Сумської області)

Табаченко Олена Миколаївна (Яснопільщанський навчально-виховний комплекс Липоводолинської районної ради Сумської області)

Тарасенко Лідія Михайлівна (Капустинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області, телефон)

Ткаченко Валентина Петрівна (Беївський навчально – виховний комплекс: Беївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – Беївський дошкільний навчальний заклад)

Удовиченко Любов Михайлівна (Колядинецький навчально-виховний комплекс Липоводолинської районної ради Сумської області)

Заскока Лариса Петрівна (Недригайлівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради Сумської області)

Пигар Зінаїда Андріївна (Роменська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8 Роменської міської ради)

Боброва Тетяна Іванівна (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Роменської міської ради Сумської області)

Сідельник Світлана Дмитрівна (Лутищенський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

Княгницька Вікторія Миколаївна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Шосткинської міської ради Сумської області»)

Сунгурова Людмила Іванівна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради Сумської області»)

Школоберда Оксана Михайлівна (Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей Шосткинської міської ради Сумської області")

Руденко Людмила Іванівна (Бобрицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області)

Саливін Марина Віталіївна (Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №11 Охтирської міської ради Сумської області)

Зюман Раїса Олексіївна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області)

Савченко Олена Володимирівна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради Сумської області)

Чалова Марина Миколаївна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області)

Крамська Анна Миколаївна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №6 Охтирської міської ради Сумської області)

Фролова Тетяна Іванівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Лебединської міської ради Сумської області)

Ткаченко Алла Миколаївна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради Сумської області)

Терно Людмила Миколаївна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Лебединської міської ради Сумської області)

Гаврилишина Людмила Іванівна (Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 Лебединської міської ради Сумської області)

Верхова Валентина Юріївна (Лебединська загальноосвітні школа І-ІІІ ст.№6 Лебединської міської ради Сумської області)

Балюк Світлана Іванівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 Лебединської міської ради Сумської області)

Барсукова Людмила Іванівна (Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. В.М.Кравченка Буринської міської ради)

Лакіза Павло Володимирович (Воскресенський навчально – виховний комплекс:загальноосвітня шкоа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Буринської міської ради)

Чередник Алла Володимирівна (Успенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Головенського Буринської міської ради)

Панченко Олександр Олексійович (Рябушківський навчально - виховний комплекс : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Ковтун Олена Володимирівна (Великовисторопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний начальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Кулініч Ніна Григорівна (Маловисторопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Камчатна Тетяна Володимирівна (Будильський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Шкурко Людмила Анатоліївна (Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

Кравець Наталія Олександівна (Шевченківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області)

Батрак Лідія Олексіївна (Курилівський навчально – виховний комплекс Дубов’язівської селищної ради Конотопського району)

Хіман Наталія Михайлівна (Глухівський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 Глухівської міської ради Сумської області)

Кузьменко Тетяна Олексіївна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області)

Доценко Олена Іванівна (Вільненський навчально-виховний комплекс Великописарівської районної ради Сумської області)

Кирсанова Лариса Олександрівна (Есманьська ЗОШ І-ІІІ ступенів Глухівської районної ради Сумської області)

Биховий Юрій Іванович (Іскрисківщинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області)

Літвінова Ганна Олексіївна (Низівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області)

Кудінова Наталія Іванівна (Стецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради)

Конча Олена Михайлівна (Чернацький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Середино-Будської районної ради Сумської області)

Кіндзер Валентина Миколаївна (Опорний заклад Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради)

Жидиліна Надія Олексіївна (Миронівський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області)

Кихней Ганна Володимирівна (Воронізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.О.Куліша Шосткинської районної ради Сумської області)

Бутова Олена Михайлівна (Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради Сумської області)

Огієнко Неля Михайлівна (Вільшанська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Недригайлівського району Сумської області)

Криворучко Лариса Іванівна (В’язівська філія Грунської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М. Діхтяренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Прасол Світлана Василівна (Біловодська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області)

Полякова Вікторія Сергіївна (Хотінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області)

Панченко Олександр Олексійович (Рябушківський навчально - виховний комплекс : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Ковтун Олена Володимирівна (Великовисторопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний начальний заклад Лебединської районної ради Сумської області) 

Кулініч Ніна Григорівна (Маловисторопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Камчатна Тетяна Володимирівна (Будильський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Шкурко Людмила Анатоліївна (Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

Пасюга Анна Володимирівна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 імені Р.К.Рапія Охтирської міської ради Сумської області)

Косенко Людмила Миколаївна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради Сумської області)

Нечипоренко Вікторія Іванівнахтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Охтирської міської ради Сумської області)

Кутовий Юрій Анатолійович (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 9 Охтирської міської ради Сумської області)

Кутова Світлана Василівна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 9 Охтирської міської ради Сумської області)

 

Номінація "Вчитель інклюзивного класу"

Поляруш Світлана Володимирівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №1 Білопільської районної ради Сумської області)

Терещенко Надія Віталіївна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №1 Білопільської районної ради Сумської області)

Скорик Інна Миколаївна (Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Білопільської районної ради Сумської області)

Оксененко Ірина Василівна (Білопільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 імені А.С. Макаренка Білопільської районної ради)

Савіна Наталія Яківна (Білопільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 імені А.С. Макаренка Білопільської районної ради Сумської області)

Столярчук Марина Володимирівна (Білопільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 імені А.С. Макаренка Білопільської районної ради)

Третякова Оксана Вікторівна (Білопільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 імені А.С. Макаренка Білопільської районної ради Сумської області)

Бережна Юлія Олександрівна (Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №3)

Сайко Ольга Іванівна (Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 4)

Ващенко Вікторія Сергіївна (Комунальна установа Сумський навчально-виховний комплекс №16 імені Олексія Братушки «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сумської міської ради)

Дещенко Людмила Григорівна (Комунальна установа Сумський навчально-виховний комплекс №16 імені Олексія Братушки «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сумської міської ради)

Онищенко Ольга Володимирівна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 Сумської міської ради)

Щербакова Вікторія Вікторівна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Кролевецької іської ради)

Жогло Галина Василівна (Комунальний заклад Липоводолинська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Бабатіна Наталія Володимирівна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Шосткинської міської ради Сумської області»)

Букус Наталія Олексіївна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №10 Шосткинської міської ради Сумської області»)

Пендюрина Тетяна Василівна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №10 Шосткинської міської ради Сумської області»)

Шиленко Світлана Миколаївна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області)

Кужель Світлана Олексіївна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 імені Р.К. Рапія Охтирської міської ради)

Гейко Ольга Олександрівна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №6 Охтирської міської ради Сумської області)

Хижняк Лариса Іванівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Лебединської міської ради Сумської області)

Микитенко Лідія Василівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 Лебединської міської ради Сумської області)

Максименко Тетяна Іванівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5)

Житкова Ніна Панасівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Паненко Галина Іванівна (Штепівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-II ступенів-дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Білуха Надія Яківна (Василівська загальноосвітня школа I-IIІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

Колесник Оксана Анатоліївна (Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10)

Базарова Вікторія Володимирівна (Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів № 11 Охтирської міської ради Сумської області)

Житкова Ніна Панасівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Паненко Галина Іванівна (Штепівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-II ступенів-дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Білуха Надія Яківна (Василівська загальноосвітня школа I-IIІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

Шандиба Оксана Володимирівна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 9 Охтирської міської ради Сумської області

  

Номінація "Французька мова"

Кривцова Тетяна Володимирівна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 імені Ігоря Гольченка Сумської міської ради)

Литовка Тетяна Олегівна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20, м.Суми, Сумської області)

Новік Вероніка Іванівна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20, м. Суми, Сумської області)

Лагута Ганна Ігорівна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Шосткинської міської ради Сумської області»)

 

Номінація "Захист Вітчизни"

Петровський Валерій Орійович (Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Білопільської районної ради Сумської області)

Мацуєв Олексій Олегович (Улянівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області)

Козій Віталій Васильович (Білопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. С.М. Гордієнка Білопільської районної ради Сумської області)

Аніщенко Андрій Леонідович (Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. В.М.Кравченка Буринської міської ради)

Конопленко Юрій Володимирович (Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 ім. Ю.М.Лавошника Буринської міської ради)

Давиденко Олег Олексійович (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Глухівської міської ради Сумської області)

Лісневський Андрій Володимирович (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради Сумської області)

Тищенко Сергій Миколайович (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Глухівської міської ради Сумської області)

Ванюшенко Олександр Валерійович (Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25, м.Суми Сумської області)

Калініченко Юрій Володимирович (Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка Сумської міської ради)

Мусієнко Олександр Гнатович (Комунальна установа Сумська гімназія №1 м. Суми Сумської області)

Шевченко Сергій Анатолійович (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №23, м. Суми, Сумської області)

Боровик Олексій Павлович (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Шосткинської міської ради Сумської області»)

Носенко Володимир Миколайович (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загально-освітня школа І-ІІІ ступенів №11 Шосткинської міської ради Сумсь-кої області»)

Федоров Юрій Володимирович (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради Сумської області»)

Щербак Віктор Іванович (Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради)

Рокитянський Євгеній Олексійович (Дібрівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад Роменської районної ради Сумської області)

Бойко Олександр Олександрович (Анастасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області)

Сергієнко Юрій Васильович (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області)

Романенко Олександр Андрійович (Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 Лебединської міської ради Сумської області)

Кузьменко Микола сергійович (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лебединської міської ради Сумської області)

Довгополик Олексій Андрійович (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Лебединської міської ради Сумської області)

Добронос Тарас Володимирович (Лебединська загальноосвітні школа І-ІІІ ст.№6 Лебединської міської ради Сумської області)

Балабан Михайло Миколайович (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Лебединської міської ради Сумської області)

Лисянський Віталій Вікторович (Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

Калюжний Микола Олександрович (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

В’юн Олександр Іванович (Павленківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Тоценко Василь Петрович (Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

Хрін Інна Григорівна (Будильський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області тел.) 

Скакун Сергій Миколайович (Салтиківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області)

Папенко Володимир Дмитрович (Сім’янівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Дубов’язівської селищної ради Сумської області)

Лелюх Євгеній Леонідович (Дубов’язівський навчально-виховний комплекс «спеціалізована школа І – ІІІ ступені – дошкільний навчальний заклад» Дубов'язівської селищної ради Конотопського району Сумської області)

Крамський Едуард Олександрович (Пожнянський навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад імені Героя Радянського Союзу Ф.В.Митрофанова Великописарівської районної ради Сумської області)

Чернігов Микола Олександрович (Добрянский навчально – виховний комплекс Великописарівської районної ради Сумської області)

Бірюков Леонід Федорович (Ямненська ЗОШ I-III ступенів імені Героя Радянського Союзу Мусієнка І.О. Великописарівської районної ради Сумської області)

Рибець Микола Олександрович (Стецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради)

Пархоменко Олександр Григорович (Семенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Вовк Володимир Петрович (Глинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області)

Рибець Микола Олександрович (Стецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради)

Макаренко Сергій Миколайович (Миронівський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області)

Коптієнко Володимир Миколайович (Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Ямпільської районної ради Сумської області)

Кормілець Сергій Володимировичержавний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка)

Стахов Едуард Васильович (Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка)

Шенкевич Віктор Вікторович (Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка)

Старожилов Ігор Володимирович (Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Радіка Руднєва Путивльскої районнної ради)

Лисянський Віталій Вікторович (Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

Калюжний Микола Олександрович (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

В’юн Олександр Іванович (Павленківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Тоценко Василь Петрович (Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

Хрін Інна Григорівна (Будильський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new