НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»

Науковий керівник Проекту

 • Гавриш І. В., доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і методики професійної освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Наукові консультанти Проекту

 • Бех І. Д., доктор психологічних наук, дійсний член АПН України, директор Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук;

 • Кириленко С. В., кандидат педагогічних наук, начальник відділу педагогічних інновацій та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Мета Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України»:

 • впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей і учнівської молоді.

Завдання проекту:

 • створення науково обґрунтованої та експериментально перевіреної системи пошуку та відбору академічно обдарованих дітей і учнівської молоді, з метою подальшої освіти, яка б дозволила повністю реалізувати їх творчий потенціал;

 • створення науково і методично обґрунтованої та експериментально перевіреної системи освіти для академічно обдарованих дітей дошкільного віку;

 • створення науково і методично обґрунтованої та експериментально перевіреної системи освіти для академічно обдарованих учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів;

 • створення науково і методично обґрунтованої та експериментально перевіреної системи підготовки педагогічних кадрів для роботи з академічно обдарованими дітьми та учнівською молоддю. 

Нормативна база проекту:

Вхідні положення науково-педагогічного проекту «Інтелект України» ґрунтуються на основних засадах Конституції України, Національної доктрини розвитку освіти, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Державного стандарту початкової загальної освіти», Концепція розвитку науково-педагогічного проекту «Інтелект України»:

 • Наказ Міністерства освіти і науки України «Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі навчально-виховного комплексу № 169 м. Харкова» № 1218 від 30.12.08 р.

 • Наказ Міністерства освіти і науки України «Про завершення І (організаційно-підготовчого) етапу дослідно-експериментальної роботи на базі навчально-виховного комплексу №169 м. Харкова» № 898 від 28.09.09 р.

 • Наказ Міністерства освіти і науки України «Про розширення бази для експериментального впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України»№925 від 04.10.2010 р.

 • Наказ Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України «Про розширення бази для експериментального впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» №790 від 14.07.2011р.

 • Наказ Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України «Про продовження впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України в практику роботи загальноосвітніх навчальних закладів України» №797 від 10.07.2012р.

 • Наказ Міністерства освіти і науки України від 02.11.2016 № 1319 «Про проведення всеукраїнського експерименту за темою «Реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проекті «Інтелект України» на базі загальноосвітніх навчальних закладів»

 • Наказ Міністерства освіти і науки України від 18.05.2017 № 714 «Про завершення дослідно-експериментальної роботи за темою «Реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проекті «Інтелект України» на базі загальноосвітніх навчальних закладів» на базі комунального закладу «Харківська гімназія №169 Харківської міської ради Харківської області»

 • Наказ ректора КЗ СОІППО від 13.11.2017 № 143–ОД «Про реалізацію науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в Сумській області»

 • Лист Державної служби якості освіти України від 24.05.2018 № 01-22/322 «Про результати аналізу освітньої програми на відповідність Державному стандарту початкової освіти».

Подробиці щодо впровадження проекту Ви знайдете на сайті:

http://www.intellect-ukraine.org/

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO