ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

nagolovnuВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2021 рік, 06 жовтня на базі Сумського ОІППО відбувся обласний семінар «Організаційно-методичне забезпечення II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2021-2022 навчальному році» для керівників методичних об´єднань та вчителів трудового навчання.

Мета заходу  ̶  ознайомлення вчителів з умовами проведення II етапу та особливостями підготовки учнів до участі у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2021-2022 навчальному році.

Коренева І.В., методист з трудового навчання навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО надала методичні рекомендації щодо організації проведення II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
у 2021-2022 навчальному році; закцентувала увагу на критеріях оцінювання змісту олімпіадних завдань, особистій відповідальності керівників команд за дотримання техніки безпеки та умов здоров’язбереження учасниками змагань.

З досвідом роботи щодо підготовки учнів до участі у ІІ етапі поділився експерт-консультант ІІІ етапу  Всеукраїнської  учнівської олімпіади  з трудового    навчання  ̶  Шеденко О.М., учитель трудового навчання Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Липоводолинської селищної ради Роменського району (технічні види праці).

Марухина І.В.,  завідувач навчально-методичного центру психологічної служби надала роз’яснення щодо питань психологічного супроводу учнів у процесі підготовки до олімпіадних змагань.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO