У Сумській області відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання

images 2Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 11 грудня 2015 року № 1277 «Про затвердження Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання», наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 08 жовтня 2020 року № 163 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році», у Сумській області 10 квітня 2021 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Пробне тестування було організовано на базі 23 пунктів тестування у 6 округах Сумської області – м. Глухів, м. Конотоп, м. Охтирка, м. Ромни, м. Суми та м. Шостка. Усього зареєструвалося для участі у пробному тестуванні 4 206 учасників, узяло участь – 3 932 особи, що становить 94 %.

Учасники мали можливість побачити процедуру проведення зовнішнього незалежного оцінювання та перевірити свої знання з української мови і літератури, математики, історії України, біології, географії, хімії, фізики та іноземних мов.

Усі пункти пробного зовнішнього незалежного оцінювання були забезпечені засобами для організації протиепідемічних заходів. На пунктах чергували медичні працівники та поліція. Порушення процедури тестування виявлено не було.

З 10 до 14 квітня учасники в особистому кабінеті на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти матимуть можливість унести відповіді на завдання із виконаного тесту до «Сервісу визначення результатів ПЗНО». Це дозволить 30 квітня отримати свої результати за шкалами 1-12 балів, 100-200 балів.

Для учасників з 11 квітня будуть доступні офіційні відеокоментарі до завдань пробного ЗНО, підготовані експертами Українського центру оцінювання якості освіти, за посиланням https://bit.ly/probne-zno2021.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO