ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

головнуВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2021 рік, 25 березня на базі Сумського ОІППО відбулось онлайн-засідання обласної творчої групи вчителів фізичної культури з теми «Організація освітньої та фізкультурно-оздоровчої роботи з учнями 1-4 класів в умовах нової української школи».

Мета заходу – презентація матеріалів за результатами роботи вчителів фізичної культури, членів обласної творчої групи, які ввійдуть до методичного посібника «Організація освітньої та фізкультурно-оздоровчої роботи з учнями 1-4 класів в умовах нової української школи».

У роботі онлайн-засідання обласної творчої групи взяли участь учителі фізичної культури – члени обласної творчої групи Липоводолинської селищної ради та м. Суми.

Деменков Д.В., методист з фізичної культури та ОБЖ навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, представив напрацювання ‒ «Особливості організації освітнього процесу з фізичної культури у 1-4 класах в умовах нової української школи».

Під час засідання члени обласної творчої групи презентували власні матеріали з досвіду роботи:

– Вовк Л.С., учитель фізичної культури  Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради ‒
 «Планування освітнього процесу з учнями 1-4 класів в умовах нової української школи за програмою Р.Б. Шияна»;

  • Чашко І.Є., учитель фізичної культури Сумської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 12 ‒ «Планування освітнього процесу з учнями 1-4 класів в умовах нової української школи за програмою О.Я. Савченко»;
  • Новосьолов В.Е., учитель фізичної культури Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 ‒ «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи з учнями 1-4 класів в умовах нової української школи».

За підсумками засідання учасникам обласної творчої групи окреслено завдання щодо роботи над проблемою «Організація освітньої та фізкультурно-оздоровчої роботи з учнями 1-4 класів в умовах нової української школи» та надано методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO