Пробне ЗНО-2021: старт реєстрації

головну05.01.2021 стартувала реєстрація на пробне ЗНО 2021 року. На сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (https://zno-kharkiv.org.ua/) оприлюднено  вимоги щодо реєстрації осіб для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року (https://zno-kharkiv.org.ua/register/details), а також відео інструкцію для учасників (https://www.youtube.com/watch?v=42JT4NAxI-A).

Реєстрація триватиме з 5 до 19 січня 2021 року. Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО. За 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Цьогоріч кожний учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО, а також додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Відтак можна буде й ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Тестування з усіх навчальних предметів відбудуться 10 квітня 2021 року.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНОРезультати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використані для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Вхід

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO