Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Семінар з Юнгіанської піскової терапії

DSC05417 result

З 27 лютого до 1 березня 2015 року відбувся триденний семінар з теорії і практики піскової терапії, який проведено Тетяною Петрівною Рєпновою, практичним психологом вищої категорії, кандидатом психологічних наук, головою Одеської обласної асоціації практикуючих психологів.

Упродовж трьох днів практичні психологи дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів області ознайомилися з теорією і практикою Юнгіанської піскової терапії, діагностичним, консультативним та психотерапевтичним інструментом аналітичної піскової терапії, розглянули етапи роботи з дітьми та дорослими з використанням технології психодинамічної корекції.

Довідка:

Юнгіанська піскова терапія – унікальна форма психотерапії, яка бере свій початок у Швейцарії та Великобританії (К.Юнг, Д.Калф, М.Ловенфельд). Голуба пісочниця, колекція з архітепічних та символічних фігур, різнокольорового піску та води є засобами для символічного самовираження клієнта. Фігури використовуються клієнтом для створення композицій чи образів на піску, що дає психологу та клієнту унікальну можливість дослідити свідомий та несвідомий світ створення композицій. Шляхом творчої роботи клієнт створює полікультурне поле для саморозкриття, самоактуалізації, саморегуляції, зняття напруги.

Технологія юнгіанської піскової терапії – одна з проективних методик і є символічним відображенням світу та руху особистості до психічної гармонії.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new