Дистанційно «в квадраті»

01Учителі біології, біології і екології та природознавства, які курси проходять ще з 17 лютого 2020 року тільки нещодавно, а саме 17 червня, їх успішно закінчили. І зовсім не карантин завадив групі швидко завершити навчання. Такі умови дистанційного навчання в системі MOODLE, яка системно впроваджується в КЗ СОІППО, – 4 місяці самостійної дистанційної освіти.

Однак, саме ця група вчителів-біологів долучилась також до Microsoft 365 Teams, тобто мала можливість використати обидві платформи дистанційної освіти, упроваджуваних в інституті та порівняти їх. Педагоги  працювали у відеорежимі на чатах при вивчення фахового модулю (теоріїї і методики викладання біології, біології і екології та природознавства) й очно (через відеонараду) захистити власні екзаменаційні роботи в останній день занять. 

Спілкування в чатах шляхом обміну письмовими повідомленнями має свої перевагами: комфортний спокійний режим обдумування запитань викладачів, тренування здатності коротко висловлювати відповідь чи формувати думку для коментарів і власних запитань.

Відеорежим чатів, як зазначила викладач теорії і методики біології, біології і екології та природознавства, к.пед.н. Валентина Успенська, - інакший, новий формат спілкування. Відбувається діалог та полілог. Викладач, демонструючи власний екран комп’ютера («поділитися екраном») може продемонструвати різні ресурси, які допомагають наочно та глибоко розкрити тему, обговорювану в чаті. Особливо цінним це було на відеочаті за темою «Вимоги до якісного освітнього процесу з біології в основній школі, біології і екології в старшій школі». Наочною стала можливість розглянути особливості дистанційної освіти при вивченні предметів, та продемонструвати можливості дошки Padlet для інтерактивної освіти, ресурс Flippity для тестування, відеороликів, об’єднання учнів у групи, програм Kachoot і Forms для створення опитувальників і тестів. Учителі змогли продемонструвати мейкерські наробки, як кроки до впровадження STEM-освіти при викладанні природознавства та біології.

Поєднання Інтернет-платформ при проведенні курсів за дистанційною формою сподобалось як учителям, так і викладачам.


Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new